Kinietis

nea, 4g efix, dėkui.

Siaip aisku smagu ragelis uz kapeikas, bet paskui laikas, kuri prie jo praleidziat, kad normaliai jis veiktu ir butu imanoma naudotis nieko nekainuoja ar tiesiog jus to laiko nevertinat, tada kaip ir ok viskas butu? Nekaltas

vyriausias? apie ką tu? kai atvažiavo op3 tai jį išsiėmiau iš dėžutės pietaudamas prie stalo, įsidėjau sim kortelę ir naudoju. ką ten dar daryti juose reikia? oneplus būtent ir įvardinamas buvo kelių reviewerių kaip nuobodus telefonas. ne tik dėl to, kad ten neturi kokio užlenkto kampo kaip samsung edge, o tiesiog, kad jis telefonas, veikia kaip priklauso, kad nieko nereikia daryti. Cha cha aš jau po to po kelių savaičių iš nuobodumo nusirootinau (būtent, telefono net rootint nereikia, kad pilnai naudotis), kad galėčiau lygiai 4 pačio google’o programas išmesti (disablinimo man matai nepakako Cha cha) iš telefono tiesiogine prasme. Na ir aišku netrukdė rootas kai reikėjo į garantinį telefoną siųsti. Po savaitės backupas atgal supūstas ir dirbu toliau. Bet bendrai tai telefonas kuris - tiesiog veikia. Juokiasi Ir tikrai ne taip kaip apple, kai reikia visokius ID kurti ar išvis prie kompo pirma prijungti.

stumi, lyg būtų būtina jungtis prie googlo androide…

Vadinasi ten apie ipadą buvo kalba. Kai žmogus nusipirko ir atsisėdęs parkelyje rūkė. Cha chaPrie google reikia sakai telefoną jungtis? Nuo kada? Juokiasi

Aš asmeniškai ramiai nemiegu, kol visko neišmaigau, neišbandau, nepakoreguoju ir pan. Tai liečia ir ragelį, mašiną, teliką, kompą ar net laikrodį GirtasKraujyje Šypsena Man vėžį varo, kai žmonės su defaultinėm skambučio melodijomis ar wallpaperiais metų metus vaikšto Juokiasi Blogai

Man atrodo Vyriausias apie custom rom kalbėjo, o ne apie pirmo pirkinio maigymą Cha chaSu androidu gali daryti viską ką gali daryti su programomis kurios yra telefone. Jokio interneto nereikia, kad telefonas veiktu. Galima net ir kontaktus saugoti telefone, o ne google acc.

Taigi rašei, kad naudotis, reikia interneto. Dabar rašai, kad nereikia jokių prisijungimų? Tai kam internetas, jei prisijungimų nereikia? Apsvaigęs

visko reikia, kai vartotojui reikia. galima naudoti abidvi os irgi be akountų ir be interneto, tik ar tam perkamas išmanusis? net mano mama (68m) naudoja skaipą, vyberį ir fb ragelyje Geraio apie custom rom šnekant - čia kaip ir mašinos tiuningas, kam reikia - tas ir žaidžia Nekaltaslaiko negaila, nes tai savišvieta.

sandman,nebut durnesnis uz penktoka, kaip cu ir parase, ismanusis tam ir perkamas,kad naudotis internetu.

Ble, tai gal tu nebūk protingesnis už kalakutą? MinDosaS | 12-08 09:54 Atsakyti privačiai kad aktyvuoti apple prietaisa reikia interneto… MinDosaS | 12-08 11:01 Atsakyti privačiai su ihonu irgi gali naudotis be jokiu prisijungim… Kur tu matei androidą, kad jo aktyvinimui reikėtų interneto?

Prisijungti prie kazkokio acounto nereikia, interneto reikia aktyvavimui. Paprasciau jau nemoku, sorry. Ir koks skirtumas ar reikia, ar nereikia.

Redmi Note 3 se 3-32gb pilka pries menesi pasiemiau, Lietuvoj-su 1metu garantija uz 200e…kaip uz tokius pinigus,tai raketinis man jis ragelis Taip. Didesnis jis uz iprasta 2mm…tai dekliuka ir apsaugini stikliuka uzsisakiau is aliexpres Taip Batarke intensyviai naudojant 2 paras laiko…

Hm, kuris čia pardavėjas ir kokią garantiją taip suteikė?

m.skelbiu.lt/skelbimai/redmi-note-3-pro-32-gb-international-gar antija-23693306.html

Aišku. Beje, šiandien 11h 17min sot’o.

Xiaomi uzkariaus pasauli, jeigu neatsiras kitas stiprus zaidejas. Kokybe jie labai geri, pats turejau mi5 4gb ram, atsiliepimai tik patys geriausi, jau dabar jie Kinijoj parduoda daugiau uz pati Samsung. Drauge numete toki pati, suduzo ekranas, kreipesi i pardaveja, uzsake nauja - kaina 25 eur.

jo, ekranų kainos juokingos Taip

kad tik neuzkariautu Juokiasi nebent cia kalbama apie po 20metu laikotarpi Nekaltas

Durnelis