Kings vs Mavs 3:3

Kings vs Mavs 3:3 !!!

Na mano manymu nelabai teisinga kad taip anksti susitinka du lyderiai realiai pretenduojantys i ziedus. Bet ziurim ka turim. Ar sugebes Kings iveikti beveik visa sezona lyderiavusius Mavs’us. Ar Mavs dar tures jegu po alinancios serijos su Blazers. Jusu prognozes, nuomones ir nuogastavimai.

Manyciau Kings jei isanalizuos Mavs rungtynes su Blazeriais, jie kops toliau. 1. Maverics turetu buti isseke po serijos su Blazers
2. Kings geriau ginasi nei Blazers
3. puolime beveik nenusileidzia Mavs’ams

(iki keliu pergaliu losh???) 4:2 statau uz Kings

as manyciau kad kings 4:1 pries mevs, bent jau taip tikiuosi

laimes kings as manau serija 4:3 gal per ziauriai uzsiplesiau bet bus atkaklios grumtynes

na as manau, kad mavericksai gali ir atsigauti. isizais finley ir tikriausisi nemebus rungtyniu, kad dirkas sumeta 4 taskus Cha cha
4-3 dalaso naudai

Aisku gaila kad taip anksti susitinka sios 2 komandos.Cia butu geras finalas, nes kiek prisimenu reguliariame sezone kai tik zaizdavo tai beveik visada reikdavo pratesimu arba bent jau baigdavosi apyligiai. Jauciu reiks 7 varzybu ir baigsis 4:3, Mavs laimes. Gaila kad blyn per musu lietuviskas TV nerodo, butu labai idomu pamatyti Nowitzkio ir Stojakoviciaus dvikova

Šiaip tai man dvi turbūt mėgstamiausios komandos NBA(neskaitant Blasers,kol ten žaidžia Sabas).patinka todėl,kad nėra prigrūstos nigerių.Sakramente rulina Turkoglu ir keista,tačiau mano labai mėgiami serbai.O dalase išvis toks internacionalas,daug baltųjų ir taip gražiai sezono metu visiems davė malkų

po velniais idomus musis laukia !

afgane >> cia pritariu tavo mintims Taip

kazin ar taip deretu mavs nuzemintiNekaltas
as statau 4-0 kings laimesCha cha

Na ka pirma maca Kings laimejo, bet serija vis tiek Mavs turetulaimeti

Na ka, 124:113 Sakramentas veda (bet kas per rezultatyvumas Apakęs Tikriausiai gynybos nerasta. Turejo buti grazios rungtynes)

Weberis 24 taskai
Stojakovicius 26 taskai
Atradimas: Bobby Jackson 23 taskai
Divac 14 tasku
D.Criste 13 tasku
K Clark 10 tasku

Kings imete 55% ish eigos. Sesi zaidejai turejo "dvigubus dublius"

Nowitzkis 31 taskas 12 atkovotu kamuoliu
Van Exel, Nashas, ir Finley po 20 tasku

Mavs imete 47% ish eigos

Kings ateme is Mavs aixtes pranasuma.

Turetu buti gera serija Gerai

tikra tiesa, rungtynes tikrai neblogos. tikiuosi kings padarys mavs, bet siaip megstamiausios mano komandos.

Na siandien antroji akistata. Kazkodel speju bus 2:0…

Kings turi laimeti. Nors as labiausiai palaikau Detroit Pistons . Ten Ben Wallace nerealiai duoda ant gynybos kartu su Billups ir Hamilton turi sancu pries Sixers l . dideliu. Bet spurs 2.0 pries lakers. Neblogai varo Cha cha

Juauciu bus 2.0Taip

neatspejai. 2 varzybas laimejo ir gana dideliu skirtumu maveriksai
132 : 110. Van Exel primete net 36 pts. pagal shciota aiskiai dominavo puolimas. Pirmas kelinukas baigesi net 44:40 Apakęs
Ka gi si serija turetu buti pati idomiausia

MAVS pagerino NBA rekordą-per du kėlinius virš 80 pts padarėApakęs

jo… Mavs pagerino rekorda per du kelinius imesdami 83 taskus Apakęs Kagi tuo idomesne serija Gerai