Kingpin

Kingpin

ieskau panasaus zaidimo i KingpinMirktten man muzika patiko ir toksai be cenzurosŠypsenao Kingpino pratesimo nebuvo?man reikia panasaus ,ziauraus zaidimo,kad po darbo dienos butu kur issikrautiŠypsena
dekuiMirkt

Postal 2

Postal2 tikrai neblogasŠypsenatik tie dazni pasikrovimai zaidimo metu mane labai nervinaLiūdnas
dar yra kaskas panasaus i siuos 2?

Nera, shie labai orginalus Šypsena Na dar yra ju modai ir expantionai Mirkt

Bet Postal irgi gerasTaip

tikrai patariu mest i sali Postal 2 ir zaisti Postal 2 : Share The Pain, ten ir krauna zyyyyyyymiai trumpiai ir 2 nauji leveliai, ir ginklau nauju yra, bet kas svarbiausia tai kad yra MULTYPLAYER’is

Geras geimas Šypsena Pas mane webe buvo… Miro linkas gaila… O postal 2 irgi yra Mirkt http://www.nitrox.666.lt kas nezhino.
Sheip kingpin buvo netgi uzhdraustas vokietijoje… Geri laikai buvo Šypsena)))

Dar Soldier of fortune irgi toks zhiaurokas.

Soldier of Fortune man kaskoks sausas grajusLiūdnasnera ka lyginti su Kingpinu ar PostalMirktman dar neblogas Hitmanas antras buvoŠypsenatoksai saltu nervu grajusŠypsena
tai ka dar siulote?ŠypsenaAlien vr Predator2 argi geras buvo kaskadaŠypsenakai uz grobuoni zaidziau tai patiko labaiŠypsena

Tai as galvoju cia zmogui skersti patinka tai ir pasiuliau, kai pirma karta soldier of fortune losiau tai apakes buvau.Ten taip viskas kojos,rankos,galovos laksto Šypsena.O del postal tai galima pirma dali pabandyti. Ten tik viena uzduotis ieini i miesta,visus iszudai ir viskas keliaujam kitur Šypsena toks savotiskas zaidimas tik, kad senas labai.

As tai ne neloses to kingpinNe

Kingpinas labai man patikoŠypsenaas rusiska turejau tai visai ciki buvoMirkttik bagu nemazai buvoLiūdnas