Kiek reikia Lietuvoje uzdirbti, jog seimoje viskas butu OK?

Kiek reikia Lietuvoje uzdirbti, jog seimoje viskas butu OK?

Mano nuomone 2000lt kaip minimum 3 zmonems reikia…
ir tai vos vos…

Man ir dviem vaikams uztektu tu dvieju gabaliuku.Na,o prie mano noru (dabartiniu) tai tiek mazoka Šypsena

na taip kazkur panasiai tokia suma,jeigu jau yra butas.bet pinigai nenuliame galutinai idealiu santykiu tapr poros.

Ne piniguose laime, bet be pinigu pilnos laimes taip pat nera…

tokia suma pragyvenimui siaip…

o as esu itin nereikli,nei drabuziams,nei siaip kazkam super.buvo tokiu menesiu,kai vyras vos apie 400lt.gavo atlyginima.ir teko is mano atlyginimo pragyventi.issisukome.

Tiek kiek uzdirbi tiek ir gana o tai ka jei neuzdirbi daugiau tada ka?Skyrybos?O kiek yra tokiu kurie iki stukes teuzdirba ir iki 500 na asmeniskai nepazystu bet manau yra ir gyvena Nezinau idomiai cia klausimelis nuskambejo… Kiek beuzdirbtum vistiek atrodys mazokaLaimingas

Visada bus mažaiTaip…, ibo poreikiai turi tendenciją… didėt.Mirkt

Sakykim taip. Reikia min 2000 Lt, tam , kad maitintis ne vien kosem, nupirkti kartais koki rubeli ar kur iseiti.
Nors ziurejau cia bedu turgu, ji invalide, pensija apie 300, jis bedarbis, uogas ir grybus renka, is to ir gyvena, vaikai 2. Taigis jie saunuoliai net remonta sugebejo kazkoki pasidaryti, tik voniai pinigu neuzteko. Vat taip.
Kiek turim pinigu tiek is isleidzia. Bus 400 simtai, prasisuksim, bus 4000, vadinasi daugiau sau leisti galesim, bet i senuosius 400 jau nebesutilpsim.

Man atrodo svarbu ne atlyginimo dydis, o kad tas atlyginimas nuolat didetu. Šypsena Jeigu nedideja, tai po kurio laiko ir geras atlyginimas pradeda atrodyti per mazas. Ignoruoju

jo, pati pastebejau, kad kuo daugiau gauni, tuo daugiau isleidi. kai pirmais menesiais gaudavau tik 500, tai dar ir susitaupyti sugebedavau (tada dar viena gyvenau). o dabar kai pinigu yra vos ne trigubai, tai poreikiai daug didesni atsirado…ir santaupoms atsideti nieko nebelieka. jau net skaiciuoti neverta, kiek reikia tureti, kiek reikia gauti, kad galetum nusipirkti ta ir ta, ir ta…padaryti ta, ana…baisu, pinigai zadina apetitaTaip

kiekvienai galvai po 2000 Lt…uz maziau sunku…Nustebęs

Pritariu. Nuo 6KLt ant trijų, į sumą neįeina išlaidos būsto paskolai.

O Diewe, ir pas ka nors seimoj yra taip, kad ant triju galwu iseina 6klt? Apakęs

2500-3000 jei paskolą už būstą reiktų atidavinėt…jei ne tai 2000 manau užtektų…Nekaltas

30dienu * 30lt =900 (cia ant dvieju pavalgyt)
Suo pravalgo i men. ~50lt
Uz buta nuoma 400 + paslaugos ~150 =550
Pabaliavot i men 200lt
Atsidet ateiciai ar atostogoms 300lt
Nu gal ir VSIO viso : 2000lt
Cia ant dvieju,o jei dar vaikas … Apakęs

Geras atlyginimas nera garantija, kad seimoje viskas bus OK. Šypsena

sakai,nuo uždarbio priklauso šeimos gerovė?Nekaltas

As pirmesnis. LiežuvisCha chaGėlė

tai aisku, kad priklauso seimos gerove! taigi tuos savo uzdirbtus pinigelius tai seimos reikmems ir panaudoji! kas cia per seima, jeigu dirba abu, o pinigus kiekvienas leidzia atskirai, ir jokie piniginiai rupesciai pacios seimos nepalieciaPavargęs?