kiek % nukabint vaikinuka jei jis turi mergina?

kiek % nukabint vaikinuka jei jis turi mergina?

niu situaciaj tokia:Cha cha
as ji daznai matau(lankomes tose paciose vietoseTaurėtad daznai matau ir seniai vienas kita zinome is matymo)jis turi mergina,daznai buna su ja ,niu kartais be jos,bet as bunu tada su kompanija.ir daznai man jau mat uzliudavo,uzkliuna(va po ilgesnes pertraukos vel ji pamaciau,ir vel tas zvilgsnis,nuziurejimas…Cha chavienu zodziu pasisaudom akutem kaip reikiantTaip
as zinau kad jis manes nori,turiu 7 pojuti ant situ reikaliukuTaipTaipTaipTaipTaipTaip
bet matot kazkaip labai neiseina del ivairiu aplinkybiu susidurt akis i aki…Nustebęs
niu visai neblogas jis fruktelis siaip jau tad…o jo mergina nieko ispudingoTaip
tad kaip manot kaip cia daba yr,aa?Labas
Kietas

100% arba 0%
Cha cha

Tau vyruku mazai, ar labai jau JIS tau patinka…?

na suprantate esu dabar laisva kaip paukstis,o jis visai skanutis atrodo…Graži

ps.man vyruku yra bus visada mazaiCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

tai chia gal tau xp padet bando?Cha cha

tu ka nezhinai, jei jau kas krenta i aki, tai ir basliu neishmushi Ne

Procentais nepaskaičiuosi. Jei tau nusispjaut ant tos kitos merginos jausmų, tai nieko nepralosi kabindama ta vaikinuką… bent jau is tavo žodžių nesimato, kad jis tau labai jau nerealiai patiktų, taigi nesėkmės atveju greit rasi kitą "auką"… Šypsena

Mano nuomone, toki vaikinuka "pakabinti" yra nemazai sansu, bet tas "mazai" "nemazai" priklauso nuo jo charakterio, poziurio i gyvenima ir t.t…

Jap…viskas priklauso nuo tos poreles tarpusavio ryshio stiprumo bei tavo atkaklumo-ishradingumo-naglumoBaisu

0%

Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

as ne nagla,o sukta…Šypsena
vapse nebutu tu bernu nereiktu isvis del nieko galvos suktMirkt
stosiu i vienuolyna ir gyvensiu SAUCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

evvva, na man tai visa gyvenima taip kaip tau dabar. pamatau, uzhsimanau, ankschiau ar veliau pasiimu Mirkt bet kad velnias, zhinok, tada visai nebeidomu pasidaro: ishsisklaido visas paslapties shydas ir prieh tave lieka stoveti paprastas eilinis zhmogelis.
ash manau, kad chia tik tavo uzhgaida, kuria nevertetu tenkinti savo, jo ir jo merginos labui Taip

jei jis normalus tai kazkur 75 % kad jis tave padaris o po to su ta acia savo senaja (jei taip galima sakyt) protingai sypsosis sutikes Šypsena
jo moteris irgi sypsosis Šypsena
o tu liksi prie suskilusios geldos Šypsena
na o jei jis paliks savo dabartine, po menesio poliksi ir tu ji…Šypsena
dar aisku yra sansas kad jis tikrai rimtas ir tu prie jo neprieisi…nors is aprasytos situacijos aisku kad jis neturetu but toks…Šypsena

aisku tu gali tureti savo nuomone Gėlės
p.s. as irgi fainas Šypsena

for marux:
tai sakai fainas esi?tai gal paderinam ka nors?Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

mano manymu tai priklauso nuo pacio vajkinuko… jei ju santykiai atsale, ar ji jam nusibodo, galima tave praktiskai pasweikint, bet galimas atvejis kad tai tik jo trumpalaikis susizavejimas, kuris po tam tikro laiko gali isgaruot…Aš nekaltas

pupele Mirkt,
jei bachuras geras, normalus, tai jis bus su savo panichka… jei jis nelabai geras, bet normalus - tai paliks savo drauge, pasakys, kad sutiko tave ir bus su tavimi Širdis, jei negeras ir nelabai normalus- tai pabus viena naktele su tavim, o poto gris pas savo drauge Sudužusi širdis(gal pasisakys, gal ne… neverminde), o jei labai negeras ir laaaabai nenormalus- tai pabus su tavim, ir pasinaudos kita tokia pat kvailele, kuri i ji akutes saudys Baisu, nukabins ir taip tesis be galo…Aš nekaltas

ka as panasi i koki pigu triuka?vapse man net i galva gyvenime neateina kad kas isdrystu manimi pasinaudoti!as ne kokia vienkartine nakties mergele,jei kaŠypsenanepasirasau ant tokiu triukuNeNeNe
greiciau as juo pasinaudosiu nei jis manimTaip

Cha cha Cha cha Cha cha