Kiek mazdaug laiko praleidziate bangoje?

Kiek mazdaug laiko praleidziate bangoje?

Ar kada nors skaiciavote, galvojote kiek mazdaug laiko praleidziate bangoje per diena, savaite, menesi?
as jei prisedu, tai porai valandu, kai laiko yra, o siaip kartais ir per visa diena visai neuzeinu.

nezinau… neskaiciuojuNe

As kuo toliau, tuo labiau sergu bangomanija. Pastebejau, kad cia praleidziu kazkur puse darbo dienos su trumpais pabegimais Nekaltas

bangomanija ir man atsiranda, tiksliau, jau atsirado, kitu puslapiu ir nelankau beveik.

Visada laikau uzkrauta ir tiekŠypsena o kiek cia taip skaitineju ar rasau…ivairiai su kavos kepsniuku ar dar kokiom pertraukelem.Kava

Tiksliau klausk-kiek valandu mano kompas Bangoje praleidzia…o gi visa diena.
O ash jau kaip speju ir turiu noroCha cha

tai man ir idomu kiek pats praleidi laiko, o ne kompas, nes pas man irgi visa diena ijungtas kompas ir dazniausiai buna pakrauta banga.

cia priklauso kur bunu ir koks oras, jeigu palangoj ar nidoj dideles bangos, vienoj bangoj pasistenges galiu isbut 2 -14 sek.,
per menesi pats paskaiciuok.LiežuvisŠypsena
o kaip tu Apakęspora valandu isbuni ApakęsApakęs???

nu taip koki pusvalandi mazdaug,ai kaip[ kada Liežuvis

Nuo 8 iki 17 val su pertraukom…

Ash tai visaip…Buna kad visa diena. Buna, kad ir visai neuzeinu. Man patinka cia, nes labai daug emociju, kam liudna, kam linxma, kam kas neaishku ir t.t.Šypsena Kazkaip tikrovishka, gali bet kokia problema uzdet ir tegu kiti masto kaip kas ir kitiem gali padet, savotishkas linxmas bendravimas su veidukais (ikonelem) Laimingas

Atsargiau panelyt "taip linksma, taip tikrovishka…"
ziurek, kad neuzsikabintum-cia jau bus liga
ni xja cia ne tikrovishka, geriau eik i gatve, palakstyk po lietumiLiežuvis

Per diena- 25min.

Priklausomai nuo aplinkybiu, ir kartais nuo zmoniu skaiciau bangoje.Laimingas

kuo toliau tuo daugiau…
anksciau cia budavau apie 30min, bet dabar…tapsiu dar viena bangomanijos auka PavargęsCha cha

Cia jau tirkiausiai taip buna - kuo tuoliau, tuo daugiau Šypsena

neseniai i ja atsikrausciau,ziuresim kaip busKietas

tau viskas gerai?Cha cha

perdaug