Kiek ikainuotumet?

2 drylio o koks Tavo aptamabylius? Kakie diskai? Rasei, kad ET60

buna tokiu variantu: draugelis ieskojo ratu ant v8, kontakte rado uz 18" ozius surenkamus su nikeliniu lanku ledinius Girtas uz 500lt is kazkokio kaimo nuo merso numove Cha cha bet ten 10" plocio buvo tai ant v8 netilpo (gale) Nustebęs arku pust nenorejo, tai uz ~2000lt prastume be vargo Kietas

rocco> dienorasty,ten kur rastafkes paskaityk suprasi Mirktv ciom dela

Tavo sparnai nepusti, todel ET Tau isvirkscias Šypsena Mano tai visas isnesimas i isore, Tavo(kaip porso) visas i vidu. O as jau galvojau koki nors muscle car turi… Drovus

Nu dabar busiu palaikytas muziku,bet diskai man labai grazus jei nebutu to poliruoto krasto o visi butu vienspalviai Nekaltas

pala,tai aisq i vidu. kuo didesnis etas,tuo labiau i vidine puse eina. tai pas tave,gal ETkoks 10 ar 15…,o ne 60. butent pas huligankes originale pats maziausias ETas ir buna. p.s. buna nusiperka hulignkes ratus,net neziuredami i eta,uzsideda ant kokios vektros ar golfo,po to verkia ,kad r15 yra per dideli ratai siem lukstam…

nebent norejai parasyti ,kad pas tave ET -61 Mirkt

jei originalus AMG ir OZ’o, tai vienas lietnykas apie 500euro.bent jau man tajp sake apie manishkius.jej ne oz’o, tai ciuju biski pigesni bus.

2 drylio Taip, mano priekis ET -23, galas ET-61