Kiek ikainuotumet?

Kiek ikainuotumet?

R?

nedaug,nes man tokie nepatinka Cha cha

R?

Kokia, Jusu manymu, yra ar turetu buti pardavimo (pirkimo) kaina. Klausiu todel, kad yra autobanginis, kurie sako, kad toki komplekta gali nupirkti pigiau, negu mano uzprasyta kaina. Priekis 8,5 colio, galas 10 coliu R17.

~1k eu Nekaltas gal biski maziau

tiesa pasakius man tie ratai butu svajoniu,jei valdyciau mersa. na nezinau kiek gautum,bet jei ji lipa gerokai virs stukes,tai as ta svajone pakeisciau oz gturismo

1500-2000lt

1500-2000 be chromuoto lanko Paplepėkim

beja,jie nauji/seni? na 1650lt Girtas

nu gerai sakau 2500lt Cha cha

uz 1650lt jamu ir einu merso ieskot Cha cha

aisq kaina jie turi gera,bet tik ne cia LT Mirktpas mus isrenkami,deje nemadingi… musu liaudis geriau nusipirks kokius drag ar cam disofke

turejau bbs isrenkamus,tai uz juos r17 ant bmw sumokejau 800lt su gumom,o ratai buvo 98m gamybos,o as pirkau 2000m Cha cha tai hansui jie kainavo 5000markiu Tūsas vat tau ir isrenkami,aisku jam tiek kainavo su gumom Apkabinimas

Na, orangen arciausiai tiesos. Butent sita komplekta (nuotraukoje) stumiau uz 2800 ir zmogus net nesiderejo. Diskai naudoti tik atrestauruoti. Vienam autobanginiui pasiuliau tokius pat uz 2500, tai sake pigiau gaus. Dabar paskaiciuokim kiek tokie gali kainuoti. 1.Varzteliu cheminis nuesdinimas, poliravimas, nikeliavimas 220lt 2.Disku isrinkimas-surinkimas, krastu poliravimas 140lt x 4=560lt 2.Zvaigzdes ir vidinio “bliudo” valymas,gruntavimas,dazymas 400LT Taigi viso isejo 1200 vien tik remontas. Visai nekeista, kad Vokietijoj tokiu disku kaina prasideda nuo 1800EUR

o kodel jis negali gauti pigiau? reikes ir gaus uz 500lt Cha cha praeita savaite sutikau pazystama,tai nusipirkes b4 ,o ant jos r17 OZ gt. sakau ratai kruti pas tave,o tas sako ***** o ne ratai,plauti uzsikrusau Cha cha na sakau kokia 1200gautum izkarto,o tas atsake ,kad ir uz 600atiduotu Cha cha vat tau ir ozai Cha cha

Linksmybės

2 dr002 Gaut tai gal ir gaus, bet jei nenores prisamanojusiais, su bulviu daigais vazineti ir restauruos, tai kaina ir bus tokia kaip mano mineta

ismislas Cha cha, geriau apie mergas pakalbetumet Cha cha

butent,daug kas nesupranta kokia brangenybe turi Cha cha