Kiek galima uzdirbti keliant Svedijos zemes uki?

Kiek galima uzdirbti keliant Svedijos zemes uki?

Sveiki

Ruosiuos kaip tais isvaziuot Svedijon zemes ukyje dirbt. Gali buti kad pavyks ir legaliai. Tik va su tais atlyginimais tai ten neaisku, vieni vienaip sako, kiti - kitaip. Gal kas dirbot, arba dirbat ir galit pasakyt, kiek galima tiketis ten uzsikalt dirbant tiek legaliai, tiek nelegaliai. Darbo pobudis: kad ir braskiu skynimas Šypsena

Dekingas visiems is anksto, kas nesidroves pasidalinti sia info Šypsena

Na tai negi nera nei vieno, kuri butu bent ka nors girdejes - kiek mazdaug bent galima uzsidirbti?

Zmones atsiliepkit Liūdna - negi taip sunku?! ApakęsAš nekaltas

pati shiek tiek ten dirbau, bet ne zemes ukyje. kadangi vaziavau pas pazistamus, tai man buvo shiek tiek lengviau ir uzdirbau nemazai.
o kiek zinau apie zemes uki ten, tai butu geriau jei vaziuotum legaliai, bo uzdirbtum daugiau. ir jei nori galiu pasidomet kiek mazdaug galima uzdirbt, bo jau pamirsau. tada parashyk i privataŠypsena

Galiu pasakyti, kiek galima uzdirbti, nes pati gyvenu jau keturi metai Svedijoje. Tai taip, dirbant legaliai galima uzdirbti i valanda mazdauk nuo 50 iki 70 svedisku kr. tai bus 4-6 USdolariu, o nelagaliai i valanda galima uzdirbti nuo 20 iki 35 svedisku kr. tai bus 1,5-2,5 USdoleriu. Bet nelegalaus darbo sunku dabar susirasti Svedijoje.

rips’iau, selmi Šypsena

Klausimas: Panele,pas jus laisva? Ziurint,kuria vietele jus turite omenyje… Drovus

na ji grizo i savo erdve… taip kad daugiau nė lašo chėbrytė… ect, enojo valdo visus. rockon… mes varom…

dabar ji juokiasi Laimingas sako eik tu sikt nu… P.S. cia Anica… t.y. sianakt as valdau jos mintis… t.y. ji nusipirko mane uz sekretutke…ir apvadino durike Liūdnas nu pf svarbu moka… nors pala kas kam moka Apakęsji vis dar juokias… jauciu nfg nebus su mokesciu nes tuoj apsimes kad pilvas skauda… vovo pirmi pozymiai deda galva ant rankos ir sako eik tu sikt… nu taip ir zinojau… ŽliumbiaKam tu ta taure numetai ai gal daugiau nieko nebesakysiu…

Nu tikrai, jau truputi ir nusiroves… Cha cha O kas per salygos, radiacija nuo butelio? Apakęs

Bičas: - gerai, už tai ir išgerkime… enoja: - taip taip, jis dar nežino, kad už kenksmingas darbo sąlygas pieno tikrai neišrašysiu, oi rausis plaukus… Nekaltas na vien žo supratot mane.