kiek galetu kainuoti apsaugines stabdziu disko skardos tiesinimas?

kiek galetu kainuoti apsaugines stabdziu disko skardos tiesinimas?

na stai, siandien keiciausi padangas ir pastebejau, kad rato kuris nuolatos cypaudavo, stadziu disko apsaugine skarda gana deformuota. gal zinot, kiek galetu kainuoti jos tiesinimas ir ar daug cia darbo?

Kiek kainuotų? Šiek tiek pasikrapštinėjimu veržlėrakčiais, truputis nudaužytų pirštų, dar kantrybės ir nedaug darbo platuku. Ir viskas. Ai, +truputis laiko.

pora plaktuko stuktelejimu Cha cha

Kiek galetu kainuoti pelenines ispurtymas ie kur tai daro??? Nekaltas Juokiasi

Ne nu ne.*skylė*vokim žmogaus. paklusė patarimo, o čia-audra. Bet jei rimtai-tik nedaug darbo savo garažiuke. Servizan varyt neapsimoka-už menką darbą paims kaip už gerą.

koks ten dar ypatingas tiesinimas. Pasikeli ant domkrato, prasuki ratą, pažiūri kur liečiasi, palenki ir tiek. Plaktuku dar stuktelni. Jai labai susikreivaliojusi- nusiimi ir ant priekalo patiesini plaktuku. Visa bėda.

NA, kadaise mano Golpui buvo anas įtrūkęs ir džergždėjo, tai nx nudaužiau Cha cha

O nx nudauzei?

O kas jis birbia kai važiuoju? Virinti chtoli?

As irgi buvau nuemes velniop viena. Irgi skiles buvo, surudijes Cha cha Nelabai reikalingas daiktas…

…o aš kniedėm sukabinau.Ir nudažiau… Cha chaKažkaip apie servisą nepagalwojau net… Nekaltas