kiek esat daugiausia isgere alaus per valanda?

kiek esat daugiausia isgere alaus per valanda?

nu smalsauju nes pats per valanda sugebu suritinti 3litrus. vo tep nieks mones neapgera!!!

manau jei kas daugiau isgere tai jau nepamena tu ivykiu Liežuvis

manau, kad toki pat kieki galechiau suvartoti, na max per 15 min Šypsena jei klausimu kils, galesiu pademonstruoti Šypsena

argi cia malonumas ???

tikrai ne, tiesiog kartais susilazhini ant girtos galvos ir ner kur detis Šypsena

Cha cha Dabar pradekime matuoti ir isgerta alu kaip ir greiti litrai/valanda Šypsena

I sveikata Alus

neskaiciuoju tokiu dalyku kai geriu, nes visiskai neidomu man, na bet kazkur 3-5 bokalus priklausant kaip geriu ir kur ir t.t.

Ziurint koki alu geri…

per valanda maloniai gurksnodamas buvau padares 8 bokalus tiesa pries tai per 2 val buvau dar 10 padares taigi atsimenu tik tiek kad nemaciau draugelio kuris sedejo priesais mane bet atsimenu kaip kartojau “mariuk dar po viena” kol neatvare kitas draugelis ir musu nepasiieme Cha cha

Na ir pavarai…tikriausiai tie 3 litrai greitai subega,bet paskui laaaabai ilgai uzsilaiko ir taip vozia smegeninen!!!
Bet kokiu atveju per h tikrai ne rodiklis.Jeigu paimti aplamai per vakara arba kompanijoj,tuomet iseitu tikrai daugiau nei tie tavo 3 litrai.
Bet kuriuo atveju as pries tave lenkiu bokala ir sakau Gerai…saunuolis.Man dar iki taves toli.Valandon telpa tik 1.5-max2 litrai…
Cha cha

Nu niekada nematawau siaip, nemegstu skubet gerdamas alu… Siaip per wakara esu 12 Alus Stella Artois isgeres ir pats parejes namo 2 km Šypsena Ir wiska acimenu Cha cha

2AlusnAlus

jo,pamate naujus kalnapilio aksijos marskinelius(ant kuriu uzrasyta "20 Alus /h) ir mes pagalvojom kad gal reiketu tokias varzybas pabandyt.dabar bus siox tox orientyras.beja,per vakara esu isgeres 16 buteliu poto,tiesa jauciaus labai idomiai,bet viska aplink suvokiau ir vaixciojau ant 2 galuniu…