Kiek arklių(Hp),spėjam:)

auto.plius.lt/skelbimai/audi-a8-4-2-l-sedanas-2004-benzinas-379 8918.htmlanglas Nekaltas ??? Rankinis gi prie vairuotojo toje pusėje turėtų būti Nekaltas

Kad visa kazkokia kreiva, nakum tuos priekiu keitimus nesant reikalui Blogai

man tie priekių keitimai irgi keistai atrodo Nekaltas Jei visa auto tvarkinga ir senu priekiu ji visai Gerai atrodo NekaltasŠita man gausiai daili: auto.plius.lt/skelbimai/audi-a8-3-7-l-sedanas-2003-benzinas-380 1268.html Apkabinimas Tik galėtų būti 4.2L…

Tomas - baisumo mašina PavargęsCentrinė konsolė angliška GeraiAntroji Gerai GeraiSenasis snukis man gražu Gerai

edit, man dar šita tokia pusė velnio: auto.plius.lt/skelbimai/audi-a8-4-2-l-sedanas-2004-benzina s-374 6840.html Nekaltas

Kodel nepabandzius to 3.7 Nekaltas

man senas snukis Gerai tik tas nikelis Blogai

Nes eda kaip 4.2,valit prasciau…bet galimybe rast tvarkingesne,nes jos kaip ir senesnese tikrai prasciau einancios

a bbz, kuro ryja tiek pat, o važiuoja prasčiau Nekaltas Morališkai sunkiau Juokiasi Nors po babuino ar net etaloninės slyvos ji būtų ne taip jau ir prastai Juokiasi

lygiai tas pats po kažkiek laiko, kai ją norėtųsi parduoti, pirkėją sunkiau atrasti. Bet būtent šioje tai komplektacija ir visa išvaizda tikrai Gerai

ebay.co.uk/itm/BMW-5-Series-E39-Saloon-Touring-Black-Kidney -Sport-Front-Grill-M-M5-95-04-/320967860423?pt=UK_CarsParts_Vehicles_C arParts_SM&fits=Car+Make%3ABMW|Plat_Gen%3AE39&hash=item4abb2ce0c7 Geraitik kad pidisokas už atsiuntimą Nekaltas

soprano, o čia jos tipo krūtesnės ar dėl kokios kitos priežasties reikalingos? Nekaltas

kaip suprast krūtesnės? tiesiog mane vemt verčia nuo nikelio ant automašinos ir tiek Cha cha

Tai blia sleivarankiau Cha cha uztrauk plionke ir bus Gerai

bobutės sakė gaidys plionkė Špyga Cha cha

Tai ne kirbona bliauk,o matine jOda.

aš maniau čia tas econoline pasijuokimui įdėtas, o pasirodo dar čia ir pagarbos reikia jo drakonintojui… Cha cha

kokiu iskrypeliu reik but, kad taip vana isvandalint ? Juokiasi

cia sito drakono autoriu gerbt? Gerbiu. Uz drasa. Uz skoni - ne.

Idekit pagaliau nauja foto Žliumbia