Kibirėlis

A sita…jeigu saskaitoje 1 000 000 euro bet su minusu…as juk vis tiek milijinierius ? Ar kaip ?

skola irgi turtas Mirkt

Nu antraeilis tai antraeilis, bet aš irgi nesuprantu turint 20liamu sąskaitoje kodėl su senom technologijom naudotis? Nei navigacijos, nei laisvu ranku įrangos, nei ten patogaus įlipimo, ar to pačio berakčio atidarymo, ar kruizo kontrolės su distroniku, ar ten kokios kameros ar pan. Čia jau toks vijibonas pas milijonierius kaip tik pasirodyt kitiem, kad va aš neperku naujo daikto specialiai, mol tausoju gamtą ir man px ką kiti pagalvos. Bet realiai patys apsisunkina sau gyvenimą su sena technika, xot ir negenda ji ir važiuoja ok, bet visos inovacijos reikalingos, ypač ne valytojui kokiam o verslo žmogui kasdieniam darbui.

O kur saugumas?

tai gal žmogui ant tiek px tos Mašina, kad net nesigaudo, jog yra distronikai, kameros ir t.t.? Gyvas pavyzdys ant LT - kažkokios srities mokslininkas nusipirko naują mašiną. Nu ir giminė apžiūrinėja, sako atidaryk kapotą. Tas ok, tuo. Žiūri vienur, žiūri kitur ir klausia - o kur tas kapotas? Cha cha

Rafis -> Matai kad savomis rankomis uždirba milijonus - dažniausiai gyvena kaip eiliniai žmonės. Su Ferrari, Rolls Royce ir t.t. dažniausiai važinėja multimilijonieriai arba tokie, kuriems pinigai iš dangaus nukrito. Tiesa tas žmogus dar turi S klasės mersą, bet mersas naudojamas tik Balandis - Spalis ir tai dažniausiai tik savaitgaliais. Bet 99% kilometrų prasuka su senu Passat. Dar garaže voliojasi jo tėvų BMW E12 535i 70 kažkelintų metų. Padaro servisą, TUV ir pastato atgal į garažą. Ta mašina gal kokius 20 metų niekur normaliai nėra važiavusi. Laiko prisiminimui.

Nu tai, va, nifiga jis jokis ne asketas (Rafi, pazesi guglej ka reiskia), o normalus vairuotojas Mirkt

prachekinau guglej Geraitik bėda, kad ryt jau pamiršiu Cha cha

vel virtualiais $ taskotes?

pritarta hondai

zinau viena rusa, kiemsargiu dirba, ne milijonierius, bet tik savaitgaliais i kolektyvyni soda vazineja 7 klases BMW Cha cha

nu keistas pasirinkimas, bet jei žmogaus pramoga važiuot brabangiu simioru - kodėl ne. Kitas geriau pilva didins restorane persiėsdamas kas antrą dieną trečias, anūkei paskutinius žetonus atiduos