Kiaulaites-naminis gywunelis ar mesaedziu pietus

Kiaulaites-naminis gywunelis ar mesaedziu pietus

man kiaules laaaaaaaabai grazus gyviai.turiu visa ju kolekcija(deje,ne gyvu o moliniu ir pliusiniu).nu bet mesyte irgi skaniŠypsena

as tai ziauriai megstu kiauliena, o ir kaip naminiai gyvuneliai jos visai fainos

nu as kazkaip negaleciau kiaules laikyt kaip naminio gyvuno…o del mesos-ji skani ,bet kazkodel kuo toliau vis slyksciau ja valgyt,tox jausmas kad lavoniena valgau.nesu vegetare,gal kas zinot kodel man taip yra?Aš nekaltas

Man tai kiaulytes gal wisai ir nieko padarai, bet ne naminis gywunelis… Mirkt Bet ish wisu gywiu jos yra panashiausios i zmogu (ish biologines puses)… Mirkt Mirkt Mirkt Aš nekaltas

Aisku kad normaliu zmoniu maistas kaiules.Jos tikrai nenaminiai gyvuneliai Šypsena

manau kad niam niamTaip

man mazi kiaulikai labai grzu… bet ne tie, kur tvartuose apsikakoje laxto, o internete nuotraukose… nu tokie mieli padareliai, kad sakes…

Kiaulė argi negrazu?

chm…sugalvok tu man tokia tema!o seip tai man kiaulikes grazios nuotraukose,o del mesos tai as labai retai mesa valgau…

kiaule - naminis gyvunas? Cha cha hihi haha hoho Mirkt
taip ir isivaizduoju, kaip mane rytais zadina kiaule…

kai pagalvoju geriau jau būti vegetare…TaipTaipTaip…gaila man gylūvėlių…LiūdnasŽliumbiaNežinau

as tai tikrai nenoreciau laikyti Kiaulė kaip naminio gyvunelio Cha cha bet, zinoma, tas nera blogai … bet jos buna grazios tik kol mazytes turbut Šypsena

Cia as lietuviu nesuprantu- augina gyvuna, tik tam kad paskui juos suvalgytu. Jau seniai galvoju, kad geriau but vegetare, bet neturiu tiek valios, beto mano seima mano ideju nepripazysta Žliumbia

dura tu esi alchemija kaimiete tu esi xoxoxoxoxo…ApakęsJuokiasiKandaIgnoruojuVeeeTaipNe