Ketvirtadieniui:)

mcb- turbinos gedimo pasekmes- stumoklio pradegimas, manau, visi kas be Butelis ir jutubo, jau pries gera 15 metu ABsisviete. o su sklendem variantai trys: yra, nera, arba naujos

kazka praleidau, ar prancuziskas pinigu uz nieka paemimo popiergalis pradejo galioti Lt?

siaip teko si tokia volvo važinėt, tai man gerokai smagesnė šita volvo xc60 už senaji x3.

Kokios dar sklendės ant 25 versijos? Drovus

senas x3 tiem, kas pamirso mientu ozi

Ponas aukcionas, tau ir Corola Verso už X3 geriau būtų, žinom. Cha cha Nors… Kurį laiką dabar BMW bus visai nieko, nes nu E65 parduoti reikia lavoninį. Cha cha

Auri, nebuna 25d aftomatui sklendziu? Pas mane ti nier, bura sake pzda bus motorui Cha cha

Hmm, lyg ir ne? Bet neduočiau Trūliko organo nukirsti. Cha cha

A nx, trulikui i nereik organo, vaikas jau didelis, su tajota damu neprimedziosi.

jei euro nulis, pedalu ir grandines uztenka, svarbu kalškės neisuktu. Visiem likusiems: pagal kelubo numeri ir variklio koda! bet vis islenda gigantas is mikrobanges

gigantas is mikrobanges Apakęs blia, kad fantazija toli nesanti Juokiasi

Tik tu sugebi lyginti skirtingu klasių mašinas !!!Kodėl e65 lavoninis? Čiupinėjai? Važiavai? Koks tu desperatiškas gerbiamasis Nežinau

O jei euro4 ir be sklendziu, bet ne 335d e46? Ir kaip to pacio kodo varikliai su ir be gali but? Cha cha

cs3.pikabu.ru/post_img/2014/03/07/9/1394200246_530967962.jpg

nepyk, bet atrodo jis prasciau uz tarybine Snaige virtuvej…

Raplinuoc, a kur aš lyginu? Cha cha

Kause su mopedu, ce ne mikrobangine Ne

to pacio kodo varikliai turi skirtingus blokus, alkuninius, stumoklius, svaistiklius…

To acio kodo varikliai turi skirtingus stumoklius? Tai kaip nupirkt reikiama varikli, kai kodai vienodi ir kodel jie vienodi, jei buratins sak9, kad viduriai skirtingi? Girtas

Bet kodą turi tą pati? To pačio kodo varikliai?