Keturi norai auksinei silkei...

Keturi norai auksinei silkei…Nekaltas

As tai dar pasakyciau ir penkta nora. Jis labai svarbus: "apsaugok mane nuo kvailiu"

is pradziu sugauk auksine silke …

Kad daugiau gyvenimene nebutu jokiu auksiniu silkiu ir kitokiu uroduKanda

Ne viską gyvenime pinigai reiškia… Be to tie tavo norai tai mane šikti varo Liežuvis

Ant taves? A to jauciu man irgi vidurius pusti pradejo nuo tavo silkiuCha cha

Vot ir tuuuuuriuCha cha

Juokiasi Mažiau juokauk tokiais dalykais Liežuvis Ir ošvis merginai toks bazaraas netinka…

Kizere, mes galim parasyti savo norus. O tai ka parasei tu - ar tai tikrai svarbiausi tavo norai?

Daug tų norų yra visų ir neišvardinsi Šypsena

kaimynus is proto isvarysiBaisu
O tu gal mokaisi pianinu pimpinti?

Na jei tai ką tu parašei galima pavadinti humoro jausmu tai aš verčiau šito nenoriu turėti Ne

gal geriau birbyne Mirkt

hehe… pikciurnaCha cha

KIzere,vis dar pikta?Juokiasigaliu parduoti tau pianina,jei tavo trys pirmieji norai jau issipildeMirktJuokiasi

Turiu padvale gitara 7 stygu (gal), jei kas nepasiskolinoCha cha

  1. tureti kur gyventi
  2. myleti ir buti mylimai
  3. atskleisti savo talentus
  4. kad issipildytu ir kiti mano norai Mirkt

Eirime,oi,tas pirmas tavo punktas mane prajuokinoDrovusne todel,kad tikrai juokinga,bet kazkaip taip iskart matau tokias akytes begiojancias per skelbimukus ir ieskancias kambariukoDrovusMirktO dabar jei rimtai,tu vasarai ieskotum kambario?ir uz kiek? galeciau pasiklausti tu draugu,kurie vasarai savo kambariukus palieka…

taip nesazininga,as pirma uzsinorejau parduoti jai savo pianina-tu parduok ka nors kitka
PiktasMirkt

o as irgi gana rimtai,nes namie du ir dar fortepijonas,tiesa isardytas,nes musu bute netelpa
NeMirkt