kemi mazeikuose-lohai

kemi mazeikuose-lohai

man rodos dirbantys kemi tinkle meistrai galetu tik variklius nuplauti.ar visur taip yr.didelis stendas rekia kad darom deagnostika varikliu vazuokles ittt… .atvariau 10 metu senumo ital auto ,sakau paziurekim ra viskas tvarkoj,varikliui,puse valandos vaiksciojo aplinkui ,kraipe galvas ,klausesi ausis prikise ir nieko.sako mes neikertam.vooo.
ir su dizeliniu golfu panasei buvo.as renkuosi kemi.(reklema)

nemanau kad ira normaliu meistru nesvarbu ar kemi ar garazinis

kemi ir afrikoj kemi

o man buvo taip - atvarau as savo (tada turejau jetta) tanka,pakele ji ant keltuvo,iesko,is kur bildesys eina. vaikinukas ziurejo ziurejo i granata, ir sako "sto-to ona mne nenravitsia)
O as tai zinau,kad ji keista pries savaite,tyliu,ziuriu kas bus toliau… zodziu,jis man pasiule butent ja ir pakeisti,tipo tada dings bildesys…

tiesa, tai buvo in wilno…
c]
LPx rašė:
o man buvo taip - atvarau as savo (tada turejau jetta) tanka,pakele ji ant keltuvo,iesko,is kur bildesys eina. vaikinukas ziurejo ziurejo i granata, ir sako "sto-to ona mne nenravitsia)
O as tai zinau,kad ji keista pries savaite,tyliu,ziuriu kas bus toliau… zodziu,jis man pasiule butent ja ir pakeisti,tipo tada dings bildesys…

[/quote]

ne tik mazeikiuose. visur reklamuojasi, o normaliai dirbt nesugebaPiktas

Parodyk nors viena Kemi, kur dirba nors vienas ne lochas Liežuvis

e, o su kokia programke galima toki sarasa pamatyti?

Nu pvz mano DDR ramai veikia 400MHz dazniu Mirkt

133 mhz- taktinis daznis… atmintis yra DDR ( Dual Data Rate ), todel efektyvus daznis- 266mhz… DDR atmintis per viena laikrodzio cikla atlieka 2x daugiau operaciju, negu SDR, todel ir reikia daugint is 2

paaishkinkit kas ten tas 133 ir 266 Šypsena nenutuokiu Liūdnas

2x133~=266 viskas cia tvarkoj

Kokia magistrale dirba mano DDR’as? niekaip nesusgaudau kas ten tas 133 ir 266?