Keliu asfaltavimas!

Keliu asfaltavimas!

siandien per pietus smarkiai velavau i viena susistikima ir se tau birzlio 23`osios ir partizanu sankriza uzdaryta.teko vaziuot aplinkeliais ,ko pasekoj uztrukau papuoles i kamsti apie 20 min.
sugalvoja bl,5tadieni piko metu uzdarineti gatves fakingnervs…

nors mes jau ir europos sajungoj, bet dar ilgai lietuvoj dauk kas bus daroma kaip afrikoj Kiaulė

o tu noretum nakti dirbt?

o tu noretum buti gaisrininkuCha cha

Siendien ir as skubedamas, veluodamas ~17val nuo telekomo tikejaus birzelio 23`osios gatve iki savanoriu nuvaziot… ne velnio aisku. Vaziuodamas aplink strigau kamstyje prie 25mecio turgaus. Galima piktintis, bet kita vertus viena karta pastovet kamstyje geriau, nei pastoviai duobetom gatvem vazinet. Vazinedami per duobes norim, kad jie bent jas tvarkytu… kai tvarko norisi, kad tvarkytu kelio danga pilnai, kai tvarko ja blogai, kad diena tvarko… Tegul tik jie dirbaŠypsena

matomai neizivaizduoji kas yra nakties darbas kad kitiem siulai dirbti…

O kiek zmoniu visame pasaulyje dirba naktimis,tai kodel mes negalim????!!!

puikiai isivaizduoju,cia ne mano atradimas ,kitose salyse be to neisiverstu

[quote]puikiai isivaizduoju,cia ne mano atradimas ,kitose salyse be to neisiverstu
[/quote]

TaipTaipTaip

Maskvoje 2 savaites naktim nemiegojau, kai kelininkai po langais 22 val. dirbti pradedavoLiūdnas

TaipTaipTaip

Maskvoje 2 savaites naktim nemiegojau, kai kelininkai po langais 22 val. dirbti pradedavoLiūdnas

[/quote]

2h miego neblogai per parą-darbų kokybė turbūtGeraiCha cha,ar jie keisdavosi?Cha cha

Taip nu bet vistiek jiems biski tvarkos truksta .

[quote]2h miego neblogai per parą-darbų kokybė turbūt,ar jie keisdavosi?
[/quote]

Kiba as ten juos sekiauŠypsena O keliu stovis ten tikrai
neblogesnis…

Kiba as ten juos sekiauŠypsena O keliu stovis ten tikrai
neblogesnis…

[/quote]

Niu Jorke sako irgi neblogesnisCha cha, o ten darbo strategija skiriasi,nepabaigė dienos darbų-atveža su kranu didelę metalo plokštę ir uždengia,o per tą laiką visi važiuoja per jąNekaltas

tai iseina kad jei naktim dirbs niekas nebevaziuoja ir del tos plokstes niujorke kur rase tai pripirkit pas mus uzkloja plokstem 10 km ar daugiau rusija nespetu metalo lidyti.

latras2 is kurios puses skaityt tavo minti? niekaip nesupratau ka paraseiNekaltas

aš visada skaitau nuo galo-labai įdomu nuo ko viskas prasidėjoTaip

Nenusišnekėk, jau antra savaitė taiso Pietario gatvę, mano namas prie pat gatvės ir dar pirmas aukštas, pamiegoti neįmanoma, naktį tikra pekla prasideda, švyturėliai, smala dūmai, tikrai zjbsPiktasPiktasPiktas

matyt kaltas gatvės pavadinimas…

gali būti, gerai kad nebeilgai ten gyvensiu…