kelione...

kelione…

Ale toks posukiukas prasos paskersuot Girtas

smagu jum su rwd Nežinau

randuosi siaureje Pavargęs Pavargęs

gerai kad naujos felges… Ufff

kebabai, fwd turi rankini, aisku ne tas bet nu irgi galima pasismagint tikrai Gerai

bl ka man taip smagu butu… Cha cha

smagiausia su quattro, o ne su visokiais rwd ar fwd Mirkt Juokiasi

Tai kas belieka, tenka ir taip dziaugtis Girtas Vakar ant posukio tokio zvyriuko puraus uzmaciau, rankini trukt, masina paslydo kazkiek ir visa malonuma sugadino neisjungtas dstc Juokiasi

Tom4s, taip bet tas awd turi but ne audi Mirkt

vo nors vienas tiesa parase Gerai

jo jo manjakas paskytu, kad 330xd Juokiasi Kvankt?

manja, sestum uz ubages su 1200kg ir 2.2 turbo pralekt tokiu keliuku, tai pasiustum nx ta savo triperi kupava Mirkt

drylio, prie ko cia bmw ir XD? Tonis, nu nzn kankinom pries pora metu pusbrolio a4 V6 bendza kvatravyka, tai konkretus nesusipratimas, kazkokia nesuvaldoma ta masina eina tiesiai susuktais ratais kai duodi gazo, toks jausmas kad galas prieki stumia Nekaltas

auto.plius.lt/skelbimai/subaru-impreza-2-0-l-hecbekas-2008 -benz inas-2512110.htmlman tokio uztektu Apkabinimas 2.5i isvis kazkas auksciau butu auto.plius.lt/skelbimai/subaru-impreza-2-5-l-hecbekas-2008 -benz inas-2542649.html

bezdziau, kai nemoki Q vairuot tai galas prieki ir stumia. o bmw prie to, kad pas tave kitos marke neegzistuoja. ai tiesa laguna dar turejai Juokiasi

Manja, blogam šokėjui ir kiaušai maišo Mirkt Kiek aš turėjau tų quattro, kad ir neįmantrių, visos normaliai valdėsi, kai žinai kaip valdyti. Apie kokią ubagėlę su normalia quattro dar vis pasvajoju Nekaltas

AWD tai subaru, mitsai v ten tai taip Gerai O man px man patinka bmw ir vazineju su tokiu.

auto.plius.lt/skelbimai/subaru-legacy-2-5-l-universalas-2005-be nzinas-dujos-2488048.htmlgera kaina Nekaltas

Tom4s, nu tai suprantu, kad reikia moket, bet kiek yra istikruju tokiu mokanciu, ir kiek vien po kvatro vardu dedasi dievais prastu salygu kelyje Mirkt