kelio zenklai

kelio zenklai

super sąmojis Gerai

medkirciai supyks Cha cha

cia i Rokus?

youtube.com/watch?v=lUFvHWBrlBo&feature=player_embedded#!

zenklas Cha cha Gerai

ventes link.

Apex - tep i pagalvojau. vakar tik nuo Ventes puses gryzinejom, Minges km buvom biski. bet ten kelias tai neocen…

as irgi vakar ten buvau. kelias super. tokiu keliuku 90 leidzia(jei ne bmw ir ne medziai), posukiai tokie kad 90 vaziuojant meta lauk per langa, idomiai ten. bet kelias geras.

kaliningrado srityje išvien tokie keliai Šypsena

Apex - na kelias nera duobetas, bet ten nelygumai sonuose, tokie nuolydziai, tai nu nafik. ir dar gan siauras jis, ir iskart salia medziai… Šypsena Ventes rage buvai? neblogas oras buvo vakar, tiesa saulutes galejo daugiau but…

kur cia medziai Cha chakrumai kazkokie…su krekzde galima iskitrst visa aleja ir net ibrezimo neliks Ufff

pramyniau 900 km o policija sutikau tik namie. vilniuje. uz grigiskiu pakelej lietuje sustoje su cadziu sidabriniu ir filmuoja, o oz 500m misko keliukyje ciut audi groteles iskise.

laukiau kol bmw pravaziuos ale matyt vietiniai zino sita kelia tai aplenkia… jo buvau ventes rage, su dviraciu pasilaksciau. neringa, vente, rusne, silute, panemune.

Apex - Šypsena kaip Silute?

Šilutė gerai. Mirkt

super. seniai bebuves ten. jau ventej galvojau sukti link autostrados, nes buvo veloka (kaune 23val) bet kazkaip prasukau ir ok. man tas krastas patinka.

Apex - mano gimtas miestelis Silute Mirkt per paskutinius 5m atsinaujino nemazai, pasikeite i geraja puse. beja Silutes uostelis graziai sutvarkytas, kas ten pabuvoja, visi sako, kad nesitikejo… Šypsena aisku statybos neapsiejo be skandalu skandaliuku, kurie baiges kaip ir niekuo.

mano gimines ten yra. dabar siaip visi miestai daugmaz susitvarke. telsius kai pamaciau po ilgo laiko tai maloniai nustebino.