Kelintas čE golfas ?


Kelintas čE golfas ?

Tekstas paruoštas Taip JuokiasiKelintas čE Guolfas ? Prie to pačio dar yra ir C4 turbo quattro už brangei, ant pardavimo Cha chaauto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/alfa_romeo-cross wagon_q4/id-1900070

kroksvagenas. Nemokeciau net uz nauja sitiek Cha cha

alfa reikalinga labai, nesenai pardavime Cha cha

dalint ta suma is dvieju, tai gal gianni ir nupirktu. Bet dabar tai ja pardavines tol, kol autopliuso saskaita uz skelbimu atnaujinima pasieks jos pacios kaina

trulykas, kaip sako kiekvienam savo. Aš už babuiną naują ar seną niekiek nemokėčiau, kad ir kaip pigiai ir patikimai anas važiuotų Cha cha

shape - o kaina alfos nekintama konstanta? kiek pamenu, ji tokia ir kazkadais buvo.

draugas nusipirko 159 1.9 universala uz 30k ir labai patenkintas Gerai kol kas Cha cha

blem kokia grazi masina fotkej. Apkabinimas

o prie ko cia babuinas? Uz tokius pinigus gali achujena avensi paimt 110 arba 130kw. Ir tikrai komforto daugiau. O del visu varomu, tai nx jie alfai reikalingi? Tai tik padvigubina remonto islaidas

buvau tik šiaip nuotrauką įmetęs. Dabar jau yra normalus skelbimas.

kiek uz alfa salone moketa?

trulykas, tai tu ir pirk ta a**** Avensį Mirkt

huntero> ~80k lt Kietas

suprasciau, jei cia butu 159. Bet uz sita gajdi tiek valiutos Blogai kur protas?

hm. tai per 5m kaina krito per puse beveik. taip iseitu po dar 5m ji turetu buti dykai atiduodama? Šypsenasiaip, per metus kaina kritus ~10t litu. gal ir visai puse bedos

Tai aš tau dar kart kartoju, pirk tu savo akujėna Avensą ir važinėk išsišiepęs, niekas gi neverčia tavęs šitos pirkt.

tu kaina zmoniska padaryk. Uz itala tiek pinigu

nu ir kiek čia pinigų ? eik babuinu pasigrožėt Apkabinimas

Nu, tai negi niekas nežino kokia čia karieta ? Šypsena