Kelintas (-a) buvai...

Kelintas (-a) buvai…

Kiek tavo draugu ar draugiu mate tavo tevai…Kiek ju pristatei savo tevams…Ir po kiek laiko draugystes pasiryzot pasirodyt jo ar jos tevams…
Malonu butu sulaukti jusu nuomones sia temaMirkt

tu sau ar tevam renki

as sau kaip ir issirinkauDrovus…gal…ci ane del ju ivertinimo…visai ne

Kada kaip.Kartais neticiom uzsiraudavau,kada net rimtusantikiunebudavo.Kartais nerodidavau savo simpatijos.Bet tevaimate gal 3-4 drauges.

Tevam nerodau ir to nedarysiuTaipNebent pries vestuvesLiežuvis

Oi geras ne taip klausyma is pirmo karto perskaiciauJuokiasibus man prie kompo puse dienos sedet jau raides maisosiJuokiasi

Tai taip isheina,kad tu gejusNekaltas. Nu nieko,kaip sakoma - visokiu yra, visokiu reikia…Cha cha

blt tai juk sakau,kad ne taip supratau klausyma

Juokiasi

pristaciau tevams gal 20 Vyras Juokiasi … man tai ne problema Kietas
bet po kokio 11 Vyras jie eme neziureti i juos rimtai Cha chaGirtas

nu gal kokias 3 merginas esu parodes

Na tai kad deja nelabai prisimenu ir seip kai tik draugas naujas ir jei namuose yra tai iskarto supazindinu

Na, bent jau 3 tikrai yra matę Cha cha. Tik vieną oficialiai pristatinėjau, o kitus pamatydavo, kai jie pas mane ateidavo Juokiasi.

ŠAUNUOLĖ Gerai

na wisus mano wajkeeenus yra mate mano tewaj…
kazkaip nej wieno newedu oficialej supazindint…
tewaj juos pamato kaj jie pas mani atejna…ar pan…Drovus

tejsingai Taip

a mano tevai su viena normalej bendravo a mamka su 2 Moteris

…niekada nerodau Šypsena …o kam?

Kas ateina tuos pristatau. Draugas, draugė, nesvarbu. O oficialumai ir nereikalingi. Nesakysi vakar susipažinau nuo kito mėnesio pradedu draugauti Cha cha. Kita vertus, gali sakyti ką nori arba nesakyti nieko, jie patys mato!!! Ir supranta kaip elgiesi, ką šneki. Tai bent vardą reikia pasakyt Taip Cha cha Mirkt

he hem, as savo daznai pristatau kaip drauges, o veliau kaip Dievas duoda! Cha cha

mano teveliai nė vieno nera mateCha cha

o mane kazkada kita diena nuveze su tevais pazindintis- as sito nezinojau aisku… Juokiasi
ps - as buvau dvi dienas civilizacijos nemaciusi, buvo 9 ryto… ir jo tevas kaip tik dare valgyt, nelabai apsirengesJuokiasi
niu bet buvo linksmaCha cha