Kelias atidarytas


Kelias atidarytas

Cha cha ,tik ne visiems Cha chaPo darbu visada per sita nauja danga pjaunu,bbd stovet ten ir stumdytis kamstyje,kai cia yra kur pralyst ir per keleta sekendziu visa kamsti prasokt Cha cha Gerai

Kad ten to kamščio nelabai jau lieka, jei davažiuoji iki šitos vietos Cha cha

kaip daugelis cypliu pasakys esi moralinis ar dar koks invalidaz Cha cha

Mr - uztai RM’o audi daznai genda Juokiasi Cha cha

Na tikrai protingas ir sveikintinas sprendimas.

MrC-tebunie,bet netupiu kaseke,o atsiputes praminu Cha chaPameciau-kad as ilendu is savonoriu pr kiemu jau i ta kamsti,ten 50metru ir lendu i atitverta kelia,tai kad realiai nulis kamscio,is paneriu gatves i baltupius grystu taip kaip savaitgali vakare Cha cha

lieka daugiau laiko bangoj pasedet, mldc Cha cha

Žinau ir aš tuos būdus per kiemus, bet tingiu smaukytis, per laisvės pr, man geriau, tiesa į darbą, o ne iš jo.

NU blt gereiciau aplinkeli uzmestu… bo per miesta jobint iki baltupiu yra logishkai nelogishka Blogaio siap tai nzn keik laiko jau esu sutaupes 4+ juosta judedamas… vienintelis dalykas kur zuokas padare gerai Taip

Kosmoz-realiai niekam neuzkisu,nelendu pries nosi,taip kad manau cia pavydo scenos tik nebent Cha chao apie sedejma ties cia,manau stipraiai tau nusileidziu ŠypsenaMrC-jo,ten tai tikrai palengvino pravaziavima miestu,klijuoju ir as ta juosta 4+ atsiputes Cha cha

Mrc, o kurioje srityje sutaupai laiko? Tą prasme kur išnaudoji tą sutaupytą laiką?

zuokas gi zadejo, kad shunes diena nakti priziures jo juostas Užsispyręs

interceptor-darba baigi 18val,nera skirtumo ar namie jau busi 18.20? ar 19.00?

RM, tai aš nieko nesakau, klausiu kur panaudojamas laikas sutaupytas taisyklių sąskaita?

interceptor-per ta laika paryt pasidarau Cha cha

inter > nu ka as zinau… nuo svitrigailos iki basanaviciuas gatves… kokios 3 minutes… kai siap stvint butu kokios 10ar 15… tai tiek ir laiko… Nekaltasnuo olandu isvis ten kelsedesimt sekundziu ir jau pacioj… vieni pliusai Gerai

ai tave domina kurpanaudojamas tas laikas… nu kaip kur… alasu ishgerimui ant AB ilgesniam pasedejimui… o dar pamascius kiek kuro susitaupo Apakęstai isvis realus litai nx… ar tau px prashikt litus kamshtyje Cha cha

o geležiakas jau išasfaltuotas Apakęs tipo iki rugsėjo žada atidaryt visas 4 juostas

dobranoc hlopcy Cha cha