Keisti

Keisti

siulo keisti i sita parketnika… auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/lexus-rx_30 0/id- 1080142Ka dalyviai mano? Šypsena

Dujos statosi?

man sitie lexai visad atrode pobaisiai. jei cia apie dizaina. o siaip visi reikalai sudeti. ale pilkas ans gatvese…

BOCIUS > dujinasi… bet ar verta keisti, investuoti i duja… dar ir “check engine” lempute dega matosi foto… aisku variklio dirzas ant keitimo… tai kazkaip nelabai sirdele linksta… jau nesnekant apie spalva Šypsena

Dizainas nelabai, spalva nelabai, atrodo nelabai, duju ner, nehibridinis… net nezinau…

Man kas nors pasiulykite t4 keleivini mainais i gera delfina caravana tdi 66kw Užsispyręs

Nuspresta. neperki.

copart.com/c2/homeSearch.html?_eventId=getLot&execution=e1s 4&lotId=20036950&returnPage=SEARCH_RESULTS

burtininks jamk ta hibrida

BUra> naujas masinas susibaladojo… tik nejaugi FWD ?

man nereikia jamt, garaze stovi Labas

kardano nera, gale elektros variklis

Bura> vat toks apts lexas kaip mano fotojcopart.com/c2/suv_auction_search_results.html?_eventId=getL ot&execution=e3s3&lotId=22337560&returnPage=SEARCH_RESULTSkaina ~10K lietuvisku tarkim… parsiuntimas, registracija… ta pati atsistos ka ir cia aprduoda… Šypsena

muziejiniais exponatais neprekiauju

Cha cha ŠypsenaKa sitie reiskias? ŠypsenaTitle State/Type: FL CERTIFICATE OF DESTRUCTION Title State/Type: MS CERT OF TITLE-SALVAGED

kai kurie matau pamirso kokia masina pas MrCyBoRg Cha cha

Tai gi cia Lexa apibudino… O apie zoliapjove ant duju arba gerai arba nieko… Cha cha

zinau , kad lexusa apibudino Taip

mrcyborg, o kaip tau pasiule keist? pats savo idejas pardavimui? nusibodo?