kėdė

kėdė

Jei nesisukiotu ir nebutu porankiu, man tiktu Mirkt

ish kirpyklos…

Cia pirkai tokia?

tas ! perka grazius daiktus. as irgi zaviuosi.

Man tai tokiam interjere labai vietos vaikams trūksta… Pavargęs O koja- gryn kirpyklą primena arba seną barą Cha cha

o kokia chia pas jumi grindu danga? jau senia kesinuosi paklaust, o gal jau ir klausiau? Bet atsakymo tikrai nezhinau Drovus

Rudde,danga grindu yra marmaliaumas. Del kedes(ju kamabary stovi 2),tai cia ne is kirpyklos Šypsena,o tokios firmeles KEBE …Gal jie ir kirpykloms gamina? Šypsena

Kiek mokejai?

pries 8 metus Beoloje kai uzsakiau,tai dar 3 men.reikejo laukti.Kaina siaip vienos 900$ buvo,bet po tiek devejimo,kaip naujos Šypsena

nuotraukoj tas marmoliaumas visishkai vienspalvis atrodo ir dar taip pablizga… Parduotuvej taip nesizhiuri, tai ir klausiau Cha chaGrazhi virtuvej spalva Mirkt o kede uzhu tiek… Nekaltasnesuprantu ash nieko Cha cha

parduotuveje atrodo todel,kad nepadengta ten dar apsauginem priemonem(tipo vasku),o cia jau uzbaigtas darbas.O del kedes,tai ji yra klasikine ir relaksacine poilsio vieta prie TV Šypsena

Rudde: kede uzhu tiek… kaina kaip kaina. tiesiog ne kiekvienam Šypsenaman irgi per brangu, taciau turtingesniam kodel gi ne

Man patinka tavo stilius Taip Šypsena

pasirodo, Beola sita ir dar viena laiko uz savo vizitine kortele Cha cha ka ten raso? issitiesia kaip gultas ir po juosmeniu prisipucia? ar gal ne apie ta paziurejau? Cha chanors man guleti kedeje nepatinka, tai galetu ir neissitiesti.

svarbiausia,kad nesidevi…tiek laiko,kasdien naudojant pagal paskirti ir kaip nauja atrodo Taip

Kede nukarusiu liezuviu Šypsena o rankturiai patogus? Gal man tokius pasidaryt reikes…

tas liezuvis pasikelia,kaip ir atlosas galvai ir galima gulint filmus ziureti Šypsena