kazko labai liudna

kazko labai liudna

jau kelios savaites nesiojuosi sirdy kazkoki nerima, nusivylima, apatija. atrodo atejo laikas kai kiekvienoje gyvenimo sferoje istinka nesekmes. kur detis? gal nueit vienai i kina-bet tai max 3 valandos atsijungimo nuo realybes… pavazinet vienai po naktini Kauna? bet turbtu jau senstu-pradedu bijoti Cha chaLiūdna

Orai subiuro, kartu nusinesdami nuotaika. Kai dar kazkas nevyksta taip, kaip noretumei… Gaunasi grandinine reakcija ir nuotaikos eina velniopBlogai Bet ne amziams- ateis ir pavasarisGėlės Sirdy greiciausiai anksciau, nei gamtojeLabas

nu mazule baik cia! Gėlės

zinai po kauna gali pasidraskyt, gal visai nieko but jei sugalvotum i koki kluba ar i gera filma su gera drauge, jei daugiau neturi su kuo ar siaip del ivairumo.O dar geriau nueik tiesiog i gera kavine ar picerija, gal to uzteks? Gėlės

Gal nueik i Shelsma (Kowno) vakare- garantuotai pralinksmins koks santechnikas-kazanovaCha cha

Buna…
kai buvau studente ir kai budavo bloga, liudna - eidavau viena i koki naktini bara, kluba, sesdavau prie baro ir melancholiskai gerdavau alu, rukydavau ir ztebedavau zmones. Labai idomiu pasnekovu esu turejusiMirkt Tokie zygiai padedavo, nors trumpam… Gaila, bet dabar taip nebeisdrisciau…

Susirask GERA knyga!Laabai padeda Taip !Tipo :Bridzhitos Dzhouns dienorashtis arba smth.panashaus… Sekmes Labas!

Mergelka, kai kita karta sumastysi pasivazhineti, pasiimk dukriuka ir skambink man. Telefonas yra Bangoj. Nukeliausim i koki Jazza. Is kur toks noras vienai buti?

Gluosne isivedziau tavo telefa i mobila. bet kazkaip man sunku taip tete-a-tete Aš nekaltas dar nieko nesu macius is bangieciu Aš nekaltas tai va…

Gerai jums- Kurpiai netoli…
Nelyginsim su atstumu nuo Kowno.
Nueiciau dar nekart, ypac su buvusia kompanioneMirkt

Visada buna pirmas kartas Šypsena O tete-a tete nebutinas, galim ir didesni mamychiu (o gal ir teveliu) bureli suorganizuoti kada. Šypsena

Gal pradek rasyti dienorasti arba turi su kuo nors pasikalbeti.Tu nebutinai turi "senti kartu su kunu" kaip sakant sirdi zmogus baveik visad jaunas.Geros nuotaikeles tauŠypsenaTaurė