Kazkas panasaus i lunatikavima

Kazkas panasaus i lunatikavimaŠypsena

xi…ar kada pagalvojote kai Jus miegate ka veikiate ne sapne? Šypsena Pavyzdziui as tai sneku ir dainuoju, o jeigu salia manes kas nors miegos tai i plaukus isikimbu ir pradedu tamyti(bet cia ziurint ka sapnuoju) Šypsena vakar nakti as juokiausi Juokiasijuokiausi ne tik sapne bet ir realybeje… Juokiasiar jums kas nors panasaus yra buve? Šypsena

Kai buvau vos metu kakojau prie palanges Cha chaSiaip nezinau, pati nejauciu, o aplinkiniai kol kas niekuo nesiskunde

va mano tokia klasioke nakty miegodama ishejo i aljptine ir per tureklus proshiko Juokiasi man ty kajp miegu sapnuoju ish lovos ka rtais ihskrentu spardausi kajp su vezliukajs ninzem kovoju… arba sienom vajkshtau Cha cha~

oj as taj daznai lunatikuoju… Cha chaypac kaj pilnatis buna Apakęs Nekaltas sneku nesamones dazniausiai, o kartais ir veixmu imuosi Cha cha - po spintas kuiciuosi ieskodama flamasteriu Juokiasiarba ant kilimo grybus renku Taip

Buvau nuejusi i kita kambary ir saukusi \Kur toliau einam?\ Juokiasi Bet tai buvo gana senokai kai man buvo apie 13~14 metu… Šypsena

linksmai cia visiems kaip ziuriu Šypsena

Kiek cia lunatiku prisirinko Šypsena net baisu pasidare

xi…mes diena nieko blogo nedarom…tik nakti…bet as tai nakti ziauriai pavojinga…kambariokes apspardau…atsikelia su melynem Šypsena Juokiasi

na tai tavo kambariokem nepavydziu Šypsenagerai kad as nevaikstau per miegus Šypsena Šypsena

o jos jau priprate Cha cha kai atsikeliu tai sako “as tave uzmusiu” bet nieko nedaro tik pasijuokiame Šypsena