kazkaip taip..


kazkaip taip…

Palaikiau pora dienu masina lauke ir sendien toks vaizdas, siaip po plovimo su kercheriu budavo parasodavo kampas, bet dabar tai taip nejuokingai uzputojo Cha cha …kazin skylutes isgrezimas isprestu sita problema? Nekaltas

akvariumas, zibinto stiklo ir korpuso sandarinimas pazeistas, vazsara dar ir pridulketu neblogai

mlet, pasirode kad apledijusi Cha cha

nezinau ar verta greziot…issitrauk lauk,dziovink ir ziurek per kur leidzia

Sita beda isprendzia ilgu faru lempuku gaubtu nuemimas Mirkt

galvoju gal grezt skyle ir istraukt su siurbliu pasidares antgali koki Nekaltas …lupt lauk lempos kazkaip nesinori…

Manjakas, nuemei ir nebeuzdejai ?

VIN’ai nuemei pavazinesi su sviesom ir isdzius tada atgal uzdedi Mirkt blec jau sita ligu liga sena kaip karas ir jos sprendimas dar senesnis, o cia grezt siurbt Juokiasi Apsvaigęs aisku noras apsisunkint savo laisva laika siuo metu stebinanciai ispopoliarejas Cha cha

e39 fara issitraukia per geras 15min NekaltasManja>cia jau ir plaut realiai reiketu

dr002, jei yra noras plaut, tai e46 lepu stiklas sitas isorinis nusima neisemus lempos Mirkt

Manjakas> apie laisvo laiko apsunkinima ir panasius dalykus tai gal tamsta patylim Cha cha …siaip pabandysiu kaip sakai, as su liustru rasojimu problemu neturejas, tai kaip ir nezinau ka cia daryt… o skylutes isgrezimas man neatrodo sudetingas procesas

esu ir as kazkam dangteli nukeles,berods accordui Taip

Jei nuiminesi dangteli, tai pradziai nusimk visus nes cia dregmes kibiras tai greiciau dzius Cha cha

butu ne zenonai,tai greit isdziutu

dr002 ilgom pavaziuos isdzius greit Mirkt

nuimk dangtelius, palik ant saules ir isdzius, bet jei leidzia, tai per kazkur ir leis… pas mane ir kazkur nesandaru, tai galvoju issitraukus pereit su kokiu sandarikliu per ta vieta kur stiklas su korpusu sueina, o kolkas jei labai uznesa, tai naudoju fena, kad nereiktu lempos lupt. Is santech. vamzdziu pasidarau priejima prie lempos skyles, nuimu visus dangtelius ir puuuciu. per 5-10min ir isdziovina vidu.

padaryt nubėgimą iš apačios. skylučių prigręžiot Cha cha gi tos lempos nesunkiai ardosi. atsukai 4 varžtus,nuėmei stiklą, išdžiovinai, silikono privarei ir vsio.

bet idomiai is po nakties taip aprasojo Nekaltas …seniau budavo tik kamputis apsiniaukdavo po plovimo ir nurasodavo per nakti garaze, o dabar po tos pugos ir per atolydi va kas pasidare… ir kas svabiausiai kaip taip aprasoja xenonas nedega Cha cha

pas mane pelkė būdavo liustre ir tai degdavo zenonai. Girtas