Kaži kodėl vyrai nenori pirkti apatiniu?

Kaži kodėl vyrai nenori pirkti apatiniu?

Kazhkada drauge paklause, bet nezhinojau ka atsakyt ŠypsenaEsme tokia, kad jos vyras yra pasakes: nepyk, bet apatiniu drabuzhiu tau NIEKADA nepirksiu. Pagalvojau, juk kaip tik galetu padovanot butent tokius, su kuriais noretu matyt savo zhmona, kurie ji labiau viliotu ir t.t. Drauge irgi taip ji kamantinejo, bet jis kategorishkai pasake NE. Kazhi kodel? Negi del to, kad geda ??? ( o ar gali but suaugusiam vyrui but geda pirkt moteriai apatinius? Nežinau ) Vat ir butu idomu ishgirst nuomones tuo klausimu Šypsena

Gal bijo neatitaikyti dydžio. Nupirks per mažus - žmona įsižeis ir galvos kad tai “namiokas” jog reikia kūdintis. Nupirks per didelius - žmona vėlgi įsižeis, nes galvos kad ją už tokią storulę laiko. Žodžiu, gal nėra tikras kad Moteris gerai reaguos “nelaimės” atveju.

Mano Vyras buvo gaves uzduoti Vokietijoj nupirkti man apatinio trikotazo – is isrinko super. Tiesiog gal vyrams pradzioje nedrasu apsipirkineti moteru apatinio trikotazo parduotuvese, ale paskui jis sake, kad jam patiko. Be to vyrai labai bijo neitikti moters skoniui.

Gal ir geda…bet ne todel, kad jis butu koks tai kuklus ar drovus, galbut nenori pasirodyti visishku neishmaneliu parduotuveje, nes nieko juose nesigaudo. O gal tiesiog per daug anekdotu vyras prisiklause apie tu drabuzeliu pirkima? ŠypsenaAsh kazkada papriekaishtavau, kad man nenuperka, tai ishkart ishgirdau klausima: “O kokio dyzdio?”. Ale baisiai sunku paaishkinti Šypsena

va, rašydama savo postą dar nepagalvojau apie tai, kad Vyras galbūt nėra jauku moteriškų apatinių parduotuvėje Nekaltas

Be to vyru negalima NIEKADA kritikuoti del nupirkto apatinio trikotazo, nes tam jie labai jautrus - isbandyta. Mirkt

as manau, kad jie apskritai labai jautrios butybes Mirkt

reikia pabandyt issiaiskint. As irgi neperku, bet vien todel, kad maniske labai inoringa spalvos, dizaino kl., turi jautria oda. Tad bet kokiu nerinuku neparinksi, turi pati isitikint kad neerzins. Netgi labiau be ju patinka. Jos dydziai taip pat i masine apkunesniu Moterisprodukcija sunkiai pataiko, tad kai visoj pard. is keliu varganu reikia issirinkt, tai LiūdnasTodel susitarimas toks, kad ji renkasi, o as perku. Ir neuziimu jokia saviveikla.

bet juk gali pasiklaust Šypsenajuolab kad abu apie tai kalbeje yra Šypsena

As manyciau kad gal ir geda, del kazkokiu priezasciu ir del dydziu gal problema Šypsena ale gal kokia gyva pardaveja panasi butu, tai pagal ja Mirkt o del skonio tai nesutinku Ne vyras turi rinktis kas jam patinka, kokia forma, spalva ir visa kita. Jus jau man atleiskit, bet apatiniai ir kas po jais jau priklauso vyrui Cha cha ir negudru butu neleisti jam ten palaikyti tokia “tvarka” kokia jam patinka Mirkt. Nu nebent Moteris mano kad “geriau zino”. Ir tokiu atveju tada pirkimas yra neidomus ir nereikalingas, prasmes nelieka.

nu tai cia suprantu shita atveji a tai anas kode negali pasakyt kode nepirks?niekaip nedashyla man Šypsenakazhi jis bitej nenarsho?gal pasisemtu ishminties Šypsena

mano vyras, kai važiavo pernai į Austriją atostogų, irgi nenupirko nieko, idant buvo prašomas. mol nežinojo dydžio, bijojo nepataikyt ir t.t. bet kiek atsimenu, kai paskutinį kart kartu Vokietijoj buvom ir aš rinkausi apatinius, tai pasakydavo gražu / ne. manau, kad bijo neįtikti. o ypač jeigu tai tokia priekaba, kaip aš Cha cha

Idomus cia klausimas svarstomas ???Na,man niekad dar nepareiske ,kad nepirks NeBet visad sako,eime issirinksi kas tau patiks ir as tau nupirksiu.Na,renkantis savo nuomone turiu paskyk ir dazniausiai ji buna galutine,bet vienas kazkaip neina pirkt…

Kritikuoti vyrus pavojinga ne tik dėl apatinių drabužių. Juos aplamai kritikuoti pavojinga. Jei giri dėl kiekvieno padaryto darbo, net menkiausio, tai yra tikimybė, kad namie darys bent kažką. Teko kažkada dovanų vyrui pirkti gręžtuvą. Nieko, žinoma, juose nenusimanau. Pradžioj buvo sudėtinga ir nesmagu bendrauti su pardavėju. Paskui tam pardavėjui pasakiau, kad nieko nenusimanau, kad išrinktų kaip sau. Išrinko. Vyras buvo patenkintas. Bet kaip gi vyras kažkokiai pardavėjai prisipažins, kad jis kažkame nenusimano? O dargi apatiniuose.

Gerai vat ir ash noreciau palaikyt te tokia tvarka ir skoni kokis vyrui patinka Taip Šypsenaa atskiriem atvejam, kai reik priderint prie aprangos ar pan., tai aishku gi galima ir paciai ishsirinkt Šypsena

Maciau vaizdeli: vyras varto raudonus !!! apatinius parduotuvej, o gal kokiu 5 metu sunus irgi ciupineja liemenuka, tik geltona Šypsena Neturi tie vyrai jokio supratimo apie tuos apatinius.

Pritariu - mano Vyras paziuredavo i pardaveja ir sakydavo, kad panasi i ja. Cha chaTaip, vyrai gali pirkti savo nuoziura, bet jeigu moters oda jautri - taip ir prastoves tie pirkti apatiniai “vyro dziaugsmui” spintoje. As negaliu nesioti sintetikos - todel mano ir pageidavimai specifiniai.

Cha chadel skonio nesigincijama Šypsena

Turi tie vyrai ta supratima apie dydzius ir grozi - man pereita vasara nupirko oranzine bliuskele Gerai (pavydek grin Liežuvis ), Ferrari bliuskele, batukus Gerai vysniavus ir beje, viska, ko noredavau is rubu ir avalynes - na mano norai buvo kuklus Drovus, be to jei nerasdavo Vokietijoj, palekdavo iki Olandijos. Mirkt