Kava Latte -

Kava Kava Latte -

kaip ja pasigamint? gal kas zino receptu? namu salygom? Kietas

pasildyta piena supili i kava(proporcijos kaip patinka) ir uzpili suplaktu pieno putu. putu suplakimui gerai tinka toks mazas specialus plaktuviukas.

aciu. bet man atrodo, kad butent tos proporcijos ir vaidina svarbu vaidmeni. o toms putoms suplakt mikseris netinka? ir cinamono, sokolado dadet nereikia?..

Kokteiliu? Nekaltas

tai cia kaip megsti. jei megsti sokoladine, gali ideti sokolado drozliu, jei patinka su cinamonu, gali isideti cinamono. cia absoliuciai skonio reikalas, tiesiog eksperimentuok !!!o putoms suplakti mikseris… na, zinai, kiek gi ten tu putu reikia puodeliui ar dviem… argi isplaksi jas su mikseriu ??? nu gali, aisku. bet kas yra latte’s ar cappuccino megejai, tai paprastai turi toki spec daikciuka namie, jis apie 15lt kainuoja.

dar del proporciju, tai siaip kavos i latte dedasi maziau, kazkur 1/3, jei neklystu. bet juk daraisi namie, tai ko nepasidaryti taip, kaip tau skaniau ??? ir jei megsti stipresne kava, gali kavos daugiau ir isipilti. as cia nematau problemos proporciju tikslume.

o kiek dedasi pieno? Pienas turi sudaryti 1/3 viso puoduko turio ar daugiau/maziau? Supranti, man norisi gerti tikra Caffe Latte, o ne siaip sau baltinta kava… Laimingas Nekaltasp.s. ir kur ta plaktuka galima isigyt? Teoriskai zinau, kaip jis atrodo, esu kzkur macius, bet…kai prireikia, tai ir neaisku kur?

latte yra daroma pieno pagrindu, taigi 2/3 detusi silto pieno. Putas, aisku plaktum is salto, bet i pacia kava reikalingas siltas pienas. Gal kas nors kokiu tikslesniu receptu pasakys, bet maniskis tai toks Cha chaAs kalbejau apie kitoki plaktuva nei LL! As kalbejau apie toki plaktuviuka pailga, kuris gale turi toki maza skrituliuka, juo ir plakasi. su tuo, apie kuri kalbejo LL! tai nesu bandziusi padaryti putu. O kur galetum nusipirkti tiek viena, tiek kita. Na, pirmaji, tai pardavineja prie visokiu buities prietaisu, ten kur mikserius, virtuves kombainus ir t.t.Paprasytum mikserio kavos putai ir tau parodytu. jei reikia tikslesnes vietos… na, kauno Urmo bazej, tai tikrai yra, ten man ji ir pasiule. O kitur nei ieskojau, nei teiravausi. O ta boduma, tai reiketu pasiziureti prie arbatinuku ir kavinuku.

aciu Gėlė