Kausas ir merginoms ir vaikinams

Kausas ir merginoms ir vaikinams

manome kad tai jos asmeninis reikalas.

buvau kokia tik nori - ir blondine ir brunete ir kastonine.
ir nieko.

jei ka tai plaukai turi tokia savybe - ataugti Cha cha

GeraiTaip

ir as nesuprantu kitu zmoniu,gal jie i dydeli,dydeli kompleksa ivaryti,patis nedrysta su savo gaubliu kazka pakeist,kad tokias *****as temas aptrinejaPiktas,kaip noriu taip ir atrodau,ka tau sikna kaso,del svetimu plauku…

Nu bet vitiek pagalvok kaip mergoms dabar svarbu pritapti, ir paskui jeigu esi briunete ir nusidazai geltonai tai plaukai retai atauga vel tokie kokie buvo NeBukit kokios esat visas mylesiu Apkabinimas Cha cha

koks tu mielasApkabinimas

man asmenishkai negrazu dazytos blondines, ypac kai jau pradeda nuaugineti ir matosi tamsios plauku shaknysNe

…kas ka nori, ta ir daro su savo plaukais…
…bet man nieko nera baisiau uz peroksidines blondines…ypac kai jau ima ataugineti tamsus plaukai…Blogai

Va ca tai ir man negrazu o siaip jeigu tinka panelei sviesus plaukai kodel ne.Gerai

Auka. Draugiu itakos ir savo nemastymo

DrovusAciu Cha cha

Tik del draugiu dazytis plaukus? Na ji irode, kad verta blondes vardo.

na man tai irgi nepatinka,be to nevisom tinka tokia spalva…
todel savo Moteris iskart pasakiau,kad jei kaka zada keist radikaliai (kas liecia isvaizda),tai pirma lai paklause mano nuomones Nekaltas

o ash manau kad vaikino nuomones paklaust galima bet nebutinai jo patarimo paklausyt poto, nes ti pati mergina zino ko jai reikia ir kaip jinai geriau jausis su kokiais plaukais itt

o man vienodai rodo, naturali blond ar ne, who cares?!?!

[quote]ir natūralios ir dažytos verčia vemtVeee

as naturali blondine, nedaziau ir nedazysiu plauku iki gyvenimo galo Mirkt naturalumas - jega Mirktpas mus panevezi labai visos panos kazkodel stengiasi dazyti juodai plaukus (speju, kad atrodytu vyresnes) Cha cha

GeraiTaipKandaPavargęsIgnoruoju

Jei pana grazi jokia plauku spalva to grozio nepakeisNe

nu ka, negerai, reikia buti naturaliaiNekaltas

o ka cia galima apie tai manyti?