"Kaunas Jazz 2004" metu kocertas gruodzio 11d!

"Kaunas Jazz 2004" metu kocertas gruodzio 11d!

rio, kaip sekesi pieshti? Kietas
[/quote]

nupiesiau NATO lektuvus ir ES pinigu maisha LiežuvisLiežuvisLiežuvis

nupiesiau NATO lektuvus ir ES pinigu maisha LiežuvisLiežuvisLiežuvis

[/quote]

rio…GeraiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

buvo nieko…
anyway skamp geriau už saulės kliošą (nors šitie irgi varė hiphop’ą kažkokį Cha cha), o pernykštis juodaodis su aptiaškėm nepalyginamai labiau patiko publikai už šiumetinius gan niūrius negrus iš olandijos.

nu ka…o ka? Cha cha ka tik ish Combo…Kietas shi karta suomiukai DON JOHNSON BIG BAND kale i klyna!!!GeraiGeraiGerai beveik kaip praejusiu metu mano laureatai no jazz Cha chaCha chaCha cha vokalistas = j.timberlake Flirtas ir ishvazda, ir judesiai ir t.t.Juokiasi anyway, buvo jega! veliau shveicariukai kiek migde, bet tas nuoshirdus “aciu” po kiekvienos dainos …Laimingas nepaliko ne vieno abejingo ir jie…

p.s. jei kada istosiu i muzikos kluba tai imesiu fotkes…tik jauciu,kad jos greit paskes britney shmitnei etc juroje…Nekaltas

Ne tu viena, nu niekis mes prisiglaudem prie karo muziejaus.Ir viskas buvo labai cool.Net nereikejo su zmonemis stumdytis prie scenos.

Na ka, man visai patiko vakarykstis koncertas Vienybes aikstej, kazkokia maloni atmosfera, geras oras ir aisku cool muzikyte, Saules kliosas neblogai, bet kaip kolega minejo pernai Skamp man labiau patiko
World groove project savotiskai idomus, tikejaus kazko kito bet idomu buvo paklausyt, bet vel gi, kazkada buve Cubus labiau istrigoTaip

Mane ima nervinti fajeverkai (čia Jučas taip pavadino Šypsena ), nes ba-na-lu-ir-ne-be-į-do-mu, bet mano nuomonė niekam neįdomi, ania?! O žolininkai olandai vakar gerai darė muzikytę, tik atmosferos visai nebuvo, nes klaustrofobikai į minios vidurį neina, tai pakraščiukuose buvo nekanekasnekas Nustebęs , bet muzikikė fantastiška, gal ir ne aikštėj tokią klasę rodyt Drovus

Ne ne ne! Nesutinku su tais, kuriems Skamp labiau patiko nei Saules kliosas Šypsena Esu suzaveta ju laisvumu scenoje ir “vezanciu” ritmu. Atspalaidavau, paselau, issikroviau puikiai! Tik dabar jauciuosi aplauzyta Mirkt Bet nuotyaika puikia, prisiminimai nepakartojami Šypsena Aciu Kaunui uz toki rengini Taip

Siandien 17 val Vienybes aikstej suoliuosim i pratesima Mirkt

eikit, vienybes aikstej vakar buvo super.
dziaugiuosi lietuviais - saules kliosuŠypsena
nesakykit, lietuvoje kito tokio festivalio nera, kuris taip vienytu visus.
aisku buto tokiu, kurie atejo ale pagert alaus.
bet siaip muzika atsijojo publikaŠypsena

aciu SK. aciu kaunojazzui!

Jei gyvenciau Kaune, tai tikrai varyciau… Turetu but labai geras renginys…

jeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!
esu suzavetas, apstulbintas ir t.t.
vakaryxtis koncertas tai is super koncertu kategorijos, bent manCha cha saulios kliosas savo funk jazzu bei profiska elgsena ane scenos nerealiai uzveze, sal 3 neblogai palinxmino su savo slangJuokiasi world groove project buvau girdejes per savo radijuka is combo ir niekuo nesuzavejo, bet vienybes aiksteje tai buvo lyg kita grupe, sugrojusi labai gerai! o mados bei fejerveikai didelio ispudzio nepaliko, bet visai idomu buvo…

dar brink man ship @ "BLC" idomiai ir neblogai pasirode, bet tik kad zmoniu mazokai buvo ir daugelis pradejo skirstytis koncui prasidejus/ipusejus…

o kas liecia varpu jazza tai man jis buvo tokx pat keistas, sunkiai suprantamas bei idomus kaip ir pavadinimas “Paukščiai yra džiazas, yra paukščiai” Cha cha

nu fiesta tesiasi… siandien rodosi turesin dar geresni laika…

[quote]Schizoid rašė:
sal 3 neblogai palinxmino su savo slangJuokiasi
[/quote]

jio tie irgi buvo jiega Juokiasi

hehe, nesitikejau ish saules kliosho tokio hip-hop ApakęsCha cha, tikrai rulino Tūsas, kazkaip suderintai su tuo ju fink ir jazz gavos, o ir vokalistes balsas visai neblogas…o world groove shiek tiek issikvepe atrode, po energingo kliosho pasirodymo…jei butu jie groje pirmesni, viskas butu chiki, bet po tokio kliosho energijos pliupsio jie skambejo kazkaip migdanciai Nekaltas

galejo saules kaliosai ir paskutiniai buti… svarbu kad uzteko jegu WGP’ui po kliosu ultra selsmingo pasirodymo…
nu ka reikia traukti link vienybes aikstes, show must go onCha cha

jap, reiks ir man neuzilgo ruostis Šypsena gal zinot kelinta valanda baigsis?

Eina sikt.Ka tik grizau is kaunas jazz.Kad taip kaltu blues makers i klyna nemaciau.cia tai buvo jega./me ekstazej

Nu ka Petersonas visai neblogai pabruzijo gitara,atsiputes bachurelisTaip

Pasakokit viska kas buvo, nes man pavyko tik koki pusvalanduka ten pabuvoti…Žliumbia

bliuzasGerai