Katytė vemia

Katytė vemia

Sveiki, tai va nutiko musu katytei tokia beda. Jai dabar 8 menesiai, prasidejo ruja (jau antra) na ir ji nevalgo per ta ruja. Nevalgo nevalgo, ziurim viena diena privemta, kita diena, paskui viduriuot pradejo. Taip jau kokio 5 dienos. Vakar buvom pas gydytoja, sako jog prisirijo plauku (Birmos kate) ir del to vemia. Pirkom pasta, ispradziu dar suserem tos pastos, po to kiek ikisham i gerkle, tiek atpila atgal su putom ir gleivem. Gal kas esat susidure su tokiom problemom, ar negali buti nieko rimciau?

Čia jau ne "gali būti", o tikrai yra - dumk pas veterinarą, nes gali būti tiek skrandžio uždegimas (jei iš kart paėdus vemia), tiek žarnyno užsikimšimas (susisukęs plaukų kamuolys, per kurį nepraeina maistas), tiek ir kokia nors zaraza (ar katytė skiepyta?). Nelabai čia padėsim iš toli Šypsena

eik pas veterinara... !!!ko lauki?

Taigi rašiau kad buvom ps gydytoja. Tai ir yra veterinaras Mirkt Pamatavo temperatura, apziurejo. Sako uzdegimo nera, tikriausiai del tu plauku. Tai va grisiu dabar po darbo namo, ziuresiu kaip situacija.

Na ir kaip katytė? Beje, o veterinaras pilvą iščiupinėjo?

Isciupinejo jis viska. Tiesiog isivaizduokit tokia situacija, kate laksto po namus beveik kaip sveika, nu siek tiek maziau nei iprastai, bet vistiek neguli kampe susirietus. Prikishi est, tai traukiasi nuo masito kaip nuo kokio sh. Kad ir ka beduociau, visokiausias jos gardybes nieko needa. bandai i burna ka nors ikišt iškarto apsivemia žaliais vemalais. Tokie du nesuderinami dalykai - kate žvali laksto, bet nieko needa ir vemia ir viduriuoja zhaliu sh. Tiesa, geria vandeni. Skambinau dar daktarui, dave kito daktaro telefona, tasai sako atvežkit parodyt bet neisivaizduoju kas cia galetu buti. Vakar vakare snekames, sakom tipo siandien jau vesim. Kate shalia guli ir murkauna.Sakau ash jai - arba esk arba bus tau, nuveshim pas daktara tai prapjaus pilva ir prikish wiskas guliasho. NU karoce cia jau pezalai, bet man jau stogas vaziavo nuo tu zaliu vemalu. Ryte atvare i lova pasimylint, tik strykt girdziu i virtuve varo. Galvoju ka ji ten veiks - vandeni tai is vonios krano laka. Girdziu - kriaukst kriaukst sausa eda. Istraukiau guliasho - tai net suklyke ish laimes. Na dar reikia atkreipti demesi i tai kad jai ruja ir vakar ji kaip ir pasibaige. Tai va ryte kaip jau ir nudziugau, nezinau ka rasiu namie. Bet labai tikiuosi kad viskas bus gerai.

apie vemimus jau buvo diskutuota. bet del gleiviu ir putu tai nepyragai.. dumk dar karta pas veterinara ir ishaishkink viska aishkiai iki smulkmenu ir pasakyk, kad pasta nepadeda.

Jooooooo, panašu kad suveikė - išsigando Juokiasi Viskas gerai, kas gerai baigiasi Cha cha

Istikruju grai kad dabar viskas juokinga. Taip kaip paimk ir ishbrauk ish gyvenimo savaite. Priesh savaite kokia buvo, tokia dbar ir yra. JOkiu vemimu, eda net uodega kilojas. Patrakus. Siaip daktaras taip ir sake, kad cia bus nuo rujos. Del rujos needa, o kai needa tai tie plaukai skrandyje neistumiami del to ir vemia. Dabar jau ta pasta reiks su maistu duot.

Teks. Ir dar grasinimo apie pilvo prikimšimą guliašu nepamiršk Labas

Gelyte....as auginu katyte, jai 3metai...buvo ir man taip atsitike, per ruja neede ir veme ir t.t. cia taip buna....o del plauku tai taip, jos svarina kailiuka ir i skrandi patenka plauku..su laiku atryja kumuliukus....na tai yprastas reiskinys, nors ten rasei putom ir t,t, mano katytej taip nebuvo... Cia mano nuomone ir pastebejimai is mano puses...sekmes Šypsena