katras dyzelis geriau?

katras dyzelis geriau?

tedeY Gerai

1.5 ar 1.9 megane?

gal kas turit uno kortas ir jums jos nereikalingos? Šypsena

ibiza butu teisingiau lyginti naujesnio modelio

isvis megane ar apsimoka? 1,5 uztektu manau moteriskei. krc ibiza ar megane? ar kas placiau gali kazka? Šypsena

krc nori dyzelio kad pigeij lekt barsket ir smirdet, o 1,5 moteriskei… Juokiasi patinka man toks “mastymas” Gerai Cha cha dyzelis ar taip ar kitaip jau savaime nesamone (nebent tai tankas arba tikras dzipas), tai koks skirtumas kubaturoje? Kvankt?sakyciau imk trecia golfa tedejy, pagal panetkes, busi kruc bent jau Cha cha

jei megane neuzmusta, geriau megane. bet jei uzmustos abi, tai geriau ibiza. siaip megane bus malonesne vaziuoti, tures daugiau privalumu. mano tureta tokia megane su 1,5 dci pamalonino ypac gerom kuro sanaudom, gera dinamika kaip 60 kw motorui.

o kaip su gedimais?

renuko taisymas teoriskai kainuos daugiau nei ibizos.

meganei keiciau stiklo pakeleja, kuris ir taip neveike perkant. daugiau keiciau tepalus, filtrus ir valytuvu sluoteles. daugiau nieko. edit> paulina, teorija tavo turbut tik is tautosakos. ane? siaip vaziuokel ten paprasta, nebera torsionu, kaip senesnej megane. tipo aiskina purkstukai brangus. bet nekainuoja kaip wagui. be to jie ardomi

Renault Megane II 1.9dci. Per 3 metus 75.000km. Mašina matė daug, žieminiai/vasariniai slalomai, avarija, pastovūs krūviai, drožimai ir t.t. Per tiek laiko pakeista pakaba, restauruota turbina, ir kažkokie guoliai (kur virš amortikų). Viskas, techninių gedimų daugiau nebuvo. Spresk pats Šypsena

beje, teko vairuot ir seat’ą tokį. salonai tiesiog nepalyginami. Megane win. Šypsena

natalije - na litais paporink, kiek tas “viskas” kainavo Cha cha

Turbinos restauravimas 1300. Toliau nelabai žinau tiksliai, bo brolis man ten viską pats remontavo. Jei būtų remontuojama servize, tai kainos būtų kur kas didesnės. Bet vistiek rinkčiaus reno nei seat.

Na is masinos liko nepkeistas tik variklis ir greiciu deze… Juokiasi

zhygizz —> neesme yra ar pakaktu ar ne to 1.5 variklio, esme ta kad 1.9 variklis yra zymiai gersnis, ir masinos kaina su 1.9 varikliu yra didesne (tik va tiek vieno tiek kito turbinos genda)… viska susumavus, imciau 1.9 megane

uz turbus restauracijE brungokai kazkaip… o siaip - perrinkta pakaba, remontuota turba - nera tokios jau smulkmes, kaip valytuvu sluoteles ar kvapai automobiliui…

o gal kad problemu maziau au turbom tai sdi ziuret? Šypsena vazinejama bus tik i kaimuka 30km Cha cha

huntero, tai taip. būtų ji ramiai eksplotuojama, tai gal ir nebūtų tokių problemų. bet tai kai pagalvoju, kiek aš už ją mokėjau prieš 3 metus, ir kiek ji dabar yra verta Nežinau Verkt noris