katlietka is obamos

Kaip kazino…ateina peoplas ir sako…200 prapisu ir einu namo… Pastato paskutinius 5…pyst, splitas ateina ir viskas rodo, kad bus ok. O anas sako -danke, zaisk sau…nes limitas bus over…tokie gali aukcione laimeti…as ne…nes uzverdu Cha cha

Va simseris irgi uzverda Cha cha

Suomis Juokiasi

nu jei sau imi tai blogai, gali per brangiai nupirkt, bet jei imi beleka tik pigiai, tai statai nesamoningai mazas kainas, vistiek kazka atiduos Šypsenasixeri, e550 pigiau nei bmw 5? 550 ten beda su zvaigzdem, bet ir dujytes dedasi keik pamenu.

kokia bėda pas W212 su žvaigždėm, kai motoro bėdos pataisytos jau 08’ buvo, o W212 aplamai tik 09’ gale pradėtas gaminti

dujinasi tie motorai iki kelitu metu? reikėtų gal tą mazda pardavus įbliaut kažką, kas perpylinejant iš ąsočio į stiklinę puse vandens nubėgtų…

jei kompas ant variklio virsaus (matosi ausinimo groteles) - dujinasi

dujinasi M273 5.5 motorai visi nepriklausomai nuo metų, tik nuo 2011 vietoj 5.5 jau 4.7 biturbo stovi, tas nesidujina.

en.wheelsage.org/mercedes-benz/e-klasse/212_207/sedan/77231/me rcedes-benz_e_550_amg_sports_package/pictures/330482/Čia apie toki mb šnekat uz sliwos kaina? Paplepėkim

Blia kaina tai Pavargęs žodžiu is serijos, moki mazai bet atrodo uz brangiau Kietas bent man sitie liuosiai dar traukia ant 10+k

dar karta paklausiu sikserio, uz 6 kuvalku sutvarkyta toki mb galima pasidaryt?

Vuo ble - turesiu apie ką paspangt Apkabinimas

Netikiu, kad uz 6 imanoma 8-9 arciau tiesos butu

6 aisku optimistinis varianc, arba labai medziot reiktu.

be sansu 6. o jei taip skaiciuot tai ir f10 uz 8 eitu pasistengus

nematęs aš E550 už tokias kainas

iaai.com/Vehicle?itemID=31232941&rowNumber=1&loadRecent=Tr uešitas praeitą savaitę už 5k nebuvo atiduotas ir buvo buy it now 6300

Rafi, cielus f10 parduoda nuo 9k,tai manau uz 8 galima nesunkiai.

E550 4 matic tikrai nebuna tokiu mazu kainu.

man ir taip atrode, kad stipriai su kaina perlenkta Cha cha