katlietka is obamos


katlietka is obamos

kaip kotletukas? vertas demesio ar ne? Paplepėkimcopart.com/lot/23777189

uzteks ten pilstyt is kiauros stiklines Cha cha

tai kad ne is obamos, o is arkos, triumpo arkos. o siaip 9m mašina iš jav nesigaus labai pigiai lyginant su rinkos kainom. Pigiau bus jau važinėtą lietuvoje kažkokio lietuvio paimti, kuris varėsi iš jav prieš kokius 4-5m.

žiūrėk nuo ~13’, kur bus atnaujintas modelis. va draudimas parduoda: copart.com/lot/25555659

Rida sukta. Ruciagas nutryntas. Airbagai šovę avarijoje iki šios. + senas modelis. Palik už balos mikiams

na va kaip greitai viskas aisku. aciu dalyviams Apkabinimas

Ačiu nekliuksi Butelis

ir tas kur numečiau matau kameros stikle yra, tai greičiausiai ir distronikas bus, akla zona yra, tas tavo nusižiūrėtas toks kuklus.

Robi, gal zinai uz kiek toki galima paimt? jei jau bidint,tai turbut per vyriausia reiketu Paplepėkim

ir Volvo gali neblogai atrodyt (foto sitoj) Šypsena

3-4k kokie

bidinti daug kas gali, gal iir tas pats robis manau. Ir aš turiu kodus iaai. Saviems tai nemokamai bidinu, nežinau kiti po 100 ar net po 200 aferiugos ima Cha cha

Nu jei zmogus suteikia paslauga ir perka kazkam auto, tai zinau, kad ima po 300€ uz nupirkima ir klientu turi. Normalus dalykas.

Draugas pasakojo, kad jo draugas irgi prisiduria su usa masinom, tai jiems jas nuperka kazkoks klaipedietis, paslauga 200€

Pzdc…is alyexpreso iki dabar pats neperku Cha cha nenoriu kad *pimp…*avey mane spiojintu…paprasau kolegos Cha cha

Tai pas mus gana dazna praktika, kai klientas X is kokiu Telsiu, perkasi auto ir turi savo kainas ir dar per ji perka kokiu 10 vietiniu, tai jis nuo kainu ka mes duodam, dedasi 200$ ir viskas. Anie pas mus tiesiai neina, nes pasitiki tuo vietiniu, nes matyt zino, jei kas nutiks bent kam langus gales subaladoti Juokiasi

Vyr, bbž man ten sedet ir bYdlint nx, geriau as irgi duoč tuos 200€ Cha cha

Dr002 realiai pats nebidinu…nes viena karta pusbrolenas dave kodus, sako dafai…varyk…o pats numigo…laiku atsibudo Cha cha nes sako tu jau ne motocikla perki, o kauniesi su nematomu priesu JuokiasiKai “atsibudau” …ziurau kad +300 baksu nuo europos lietuvoje jau i prieki pavares Juokiasi

Juokiasi