Katė kosėja

Katė kosėja

Sveiki.Vat ištiko tokia pasikartojanti bėda,kad kartais mano katytę užpuola toks…nu kaip kosulys,bet atrodo,kad ji lyg užspringus būtų.Ir baisu - niekaip jai neišeina atsikosėt Nustebęstai tėtis kai pamaigo jai kaklą,praeina.O jeigu viena būtų?Baisu NustebęsPatarkit,ką daryt,ir kas tai galėtų būti.

Kreiptis į veterinarą, ką gi čia bepatarsi. Beje, ar seniai katė gavo vaistų nuo kirminų? Nuo kirminų gyvūnai gali kosėti ir net uždusti.

apie vetą ir aš galvoju… o vaistų tai mes net neduodavom Pavargęs…o kokius duoti?yra kokiais specialiais ?

Veterinarijos vaistinėje arba gydykloje pasiklausk. Ir patys vaistukų suvartokit… tik jau iš žmonių vaistinės Šypsena

Manyčiau katė prisirijo plaukų. Reikia duoti daigintos žolės, arba spec.pastos, arba spec.pašaro, kad tie plaukai iš žarnyno pasišalintų (ištirptų, išeitų su atliekomis irt.t.) O mano vyras sako:"Kai nusikosi reikia pasakyti - į sveikatą Juokiasi Juokiasi

galbut sinusitas…

Man ir greiciausiai atrodo, kad cia del plauku Taip

zinaw zinaw ir mano katinui buna dusti pradeda …as irgi maigau uz kaklo ir pilwo,bet po kiek lajko paciam praejna.nerejkia manyciau labaj sureiksmint

Del skrandyje susikaupusiu plauku kate vemia-mano sibiro katinas ishvemia toki pirshto storio voliali, o kai smarkiai kosejo, tai vetas suleido “gyvulishko”(nevalito) gentamicin’o 2 ampules ir prajejo.Tiesa, sausas “ilgas” kosulis arsiranda senom katem nuo nusilpusios shirdies veiklos-veto komentaras.

geriau vesk pas veterinara jei myli savo katyte Apkabinimas cia vien tik forume patarimu neuztenka…reikia specialisto

Plauku prisivalge besilaizydama!!! Baisu