Katafalko kaina!

Katafalko kaina!

Kiek kainuoja naujas katafalkas, pagamintas Europoje? Ir parašykite tikslų modelį. Paveiksliukas praverstų tik mano vaizduotę patenkinti… Laimingas.

cia jau iskrypimas nuo tokiu paveiksliuku pasitenkinti… Cha cha Cha cha Cha cha

cia rimtai ar cia penktadienis? Nekaltas Tūsas

Čia rimtai. Ir pagaidautina šiandien Laimingas (skaičiuoju biudžetą).

tai nereik ir katafalko, pas mane i bagazine ir i miska varom… Liežuvis Cha cha

O ką ??? Nekaltas jau ruošiesi mus “palikti” ??? Liūdnas

svarbu apgalvotai Taip

mobile.de/SIDtV2kuiVEKHqfx-u0PuDflQ-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R ~BmSB11LsearchPublicJ1102185633A1LsearchPublicD1100CCarX-t-vctpLtt~BmP A1A1B20B48%81P-t-vCaMkMoSmThVb_X_Y_x_ysO~BSRA6D1100D1900Bv8BV8Lv8%7C%F F%A5%7C%FF%A5%7C%FF%A5%7C%FF%A5%7C%FF%A5HinPublicA2A0A0A0A0/cgi-bin/da .pl?bereich=pkw&top=1&id=11111111132568749& ;

Man reikia naujo Laimingas.

o kuo shitas blogas? galesi pasitiuninti pagal pageidavimus, ydomu kaip pvz moderna reguotu jej atvarytum ir sakytum kad reikia biski suzheminti persiuti oda ir tt Juokiasi

Pagal įstatymų reikalavimus, reikia naujo ir europietiško. Ir nesigilink, tik padėk Žliumbia.

Atidarai kontorą “Maloniai Kviečiam”… ??? Mirkt siūlau reklaminį šūkį-“Mes jus palaidosim taip greitai,kad nespėsite numirt”… Cha cha

patikek …

Kas čia do įstatymai, kad tik naujas turi būt?.. Apakęs

Bent i paskutine kelione gali ramiai nuriedet klausantis ashtunkes garso. Zeba Laimingas

Cha cha

Ytariu nelabai mes tau cia padesim… Geriausia turbut butu kreiptis tiesiogiai i gamintoju atstovus (pvz Mercedes Benz - daugiau kataflkininku dabar nesugalvoju) Arba labai banaliai - “use google”

Radau kazka, bet … okatuning.com.ru/oka-w-catafalk-.htm

Juokiasišitas vienas geresnių… Gerai