Kas žinote apie ONE.LT kodel nebeduoda nemokamu SMS?

Kas žinote apie ONE.LT kodel nebeduoda nemokamu SMS?

Atsakykite kas zinote?

Kaip tai neduoda? Duoda kas diena po viena nemokama SMS tik reikia uzsiloginti ir kita diena vienu sms bus daugiau.

Viskas, kas gerai kada nors baigiasi Liūdna

Tau neduoda todel,kad ju (one.lt) tikslas nebuvo nemokamos sms zinutes.Jie norejo sukurti pramogoms skirta saita,o nemokamos sms tik priedas,kurio artimiausiu metu isvis nebus.Dziaukites kol gaunat ta 1 sms per diena,nes greitai to jau nebebus!Taip

su one.lt viskas ore duoda i diena po 1 sms Šypsena

dziaukimes kol dar gauname nors 1 sms, nes greitai ir tos 1 negausime Taip

tai jeigu negausim tos 1 for free, tai koks tolkas is vis bus ten logintis?

tai ir nebeisime ten logintis Šypsena busime bangoje ir bendrausime vienas su kitu Šypsena

Cia is kur tokios zinios?Bet man tai px,***** tas ONE,kol buvo 5 nemokamos sms tai dar buvo naudingas,o dabar tai gaidys.Bet jau kiek kartu apie tai buvo kalbeta.
Aš nekaltas

nu nezinau, kaip ce kitiems duoda dar po ta 1 nemokama sms, bet man jau keleta dienu tai tikrai neduodaApakęs

STai kas parasyta:
INSTRUKCIJOS
DĖMESIO Nuo gruodžio 14d. naujos sąlygos nemokamoms SMS žinutėms:

Nuo šiol nebebus pridedamos nemokamos SMS žinutės. Registruojantis pirmąjį kartą, pradinis nemokamų SMS kiekis yra 3. Taip pat gali užsisakyti ir papildomą SMS kiekį.

Norėdamas užsisakyti 10 papildomų SMS:

1. Parašyk žinutę su kodu SMS,
  2. Nusiųsk šią žinutę į mūsų trumpąjį numerį 1327,
  3. Mes papildysime tavo žinučių kiekį ir atsiųsime patvirtinimą į mob.telefoną.

Nepriklausomai nuo užsakymo laiko, papildomos žinutės išliks tavo puslapyje tol, kol bus išnaudotos. Papildomų SMS skaičius yra neribotas

Žinučių užsakymas kainuoja 2 Lt. Ši suma bus įtraukta į tavo mob. telefono sąskaitą. Paslauga gali naudotis Omnitel, Bite GSM ir TELE2 klientai. Jei turite klausimų, rašykite [email protected]

Baigesi geros dienos, o taip man atrodo baigsis ir one gyvavimas po truputi, nes lankomumas sumazes.

Tai vadinasi rinkodara…

Bukite Bitininkai Taip, naudokites Banga.lt, ir nereix ten jokiu one.lt ar kitu free sms Cha cha

Bite Gerai

Labas

Aha ishvada tikrai gaunasi gera… naudokites bites paslaugomis, nes dar banga duoda naxaliavu siust sms i bite… Cha cha

Pasibaige dar viena xaliava.

atsibuda kopustgalvis!!! tai reikia sekti informacija! lopiny!KietasKietasKietasKietasKietas

Ei, xaliavu myletojai, yra daug saitu su free sms, butum del ko pergyvent.

Bet reikia garantijos,o ji pas one buvo,o tie saitai mirsta kaip muses Šypsena