kas zino kiek kainuotu parvezt is USA i LT automobili( ta prasme muitaj)

kas zino kiek kainuotu parvezt is USA i LT automobili( ta prasme muitaj)

kas zino kiek kainuotu parvezt is USA i LT automobili( ta prasme muitaj)
nes kiek zinau konteineris kainuoja apie 1000-1500 ir telpa 2 auto. o toliau kokie mokesciai yra?

1000-1500 USD ?

Nzn, pats galvojau apie ta varianta… Bet jau grizau, ir be mustango ŠypsenaMirkt

Berods reikia moket tik uz konteineri 1000 $ ir viskas . Tiksliau galesiu atsakyti po menesio, nes draugelis kaip tik dabar siunciasi aftomobili ish ten.

Konteineris iš Chicago kainuoja apie 4500 žalių, o ne pusantros štukos, kiek į jį sudėsi mašinų - tavo reikalas, žmonės sugeba sukišti ir 4 per du aukštus, o muitas - nuo mašinos priklauso, beja, ne muitas, o PVM, dar gali būti akcizas, jei texnika į tą skyrelį papuola. Bet kuriuo atveju, jau nuo 4500 žalio moki PVM už atvežimą, jei nesutvarkai CIF pristatymo salygų, t.y. apmokėta siuntėjo. Kokie dar klausimai?..

siaip galiu drasiai sakyti kad biski nusisnekejai ir nelabai gaudaisi konteineriu gabenimo kainose, nes visu pirma kaina priklauso is kurios statu vietos gabeni ir koks konteineris: Pvz.: 20 pedu konteineri is Bostono pargabenti kainuoja USD 1550 FAS salygomis, t.y. su pakrovimu, [siaip galiu ir pigiau]; 40 pedu konteineri pargabenti is Bostono kainuoja apie USD 1850, tokiomis paciomis salygomis.Esant reikalui kainas tikrai galiu gauti geresnes. Is new york’o kaino panasios, is floridos, biski didesnes, del cikagos galiu pasakyti kad bus kazkas panasaus kaip ir is bostono, bet tikrai ne 4500. Muitas savaime suprantama priklauso nuo masinos ir ji reikia moket cia.

Visų pirma, kalbu apie 40 pėdų, o ne apie mažiukus, o antra, gal mano žinios senokos, bet pavasarį iš Bridgeview ar kaip ten panašiai, firma, berods ,Atlantas" ar tai Transpakas, jau maišau su kuriais kalbėjau, tai vot tokią kainą pasakė. Beja, jei jau prakalbom apie Bostoną ar Floridą, tai gal reiktų į geografiją acižvelgti, kur uostas ir t.t., bo iš IL veža tuos konteinerius traukiniu iki Canados, o jau tik iš ten plukdo, štai kodėl taip kaina išauga…

Cia viskas kaip ir beveik aisku su tais konteineriais, bet man iskilo toks klausimukas, kaip lietuvoje vyktu popieriu procesas, jei masina USA yra mano vardu ir as ja noriu Lietuvoje naudoti su US numeriais, mano manymu tada gal butu isvengta PVM ir kitu mokesciu?
Rimtai, gal kas detaliai yra susidures su tais klausimais, nors Praeitais metais lietuvoje pastebejau tik dvi auto su US numeriais.

[

[/quote]

Visų pirma, kalbu apie 40 pėdų, o ne apie mažiukus, o antra, gal mano žinios senokos, bet pavasarį iš Bridgeview ar kaip ten panašiai, firma, berods ,Atlantas" ar tai Transpakas, jau maišau su kuriais kalbėjau, tai vot tokią kainą pasakė. Beja, jei jau prakalbom apie Bostoną ar Floridą, tai gal reiktų į geografiją acižvelgti, kur uostas ir t.t., bo iš IL veža tuos konteinerius traukiniu iki Canados, o jau tik iš ten plukdo, štai kodėl taip kaina išauga…

siaip "pre carriage" ik iuosto tikrai tiek daug negali kainuoti ir tas kas tau dave tokias kainas tikrai neblogai turejo pasipelnyti taip gabendamas, nes visu pirma yra daug konteineriniu liniju is paciu statu ir visai nebutina vesti auto i canada, nes tokiu budu atsiranda dar papildomi tranzito mokesciai per canada. jeigu domins tikslios kainos, kreipkis, parasysiu./… nu zodziu ziurek…

[/quote]

Jokių problemų, jeituri title savo varduir registracijos kortelę, tai išvažiuojant iš uosto tik parodai, perki draudimą ir važiuoji lauk. Jokių ten nėra patarimų, skirtumas tox, kad draudimas brangiau kainuoja, apie 350ltper metus vietoj 220lt, nes turi būti pasieniodraudimo polisas, skirtumų kitokių nėra. Nei TA reikia, nei problemos kertant sienas - seniai ir daug kartų išbandytas reikalas…