Kas zino, jei per kalendoriniu metus parduodi antra automobili, koki mokesti turiu moketi nuo sumos

Kas zino, jei per kalendoriniu metus parduodi antra automobili, koki mokesti turiu moketi nuo sumos

esu girdejes, kad viena masina galima parduoti i metus be jokiu mokesciu, tik sumokejus komisui, o nuo antrosios jau skaiciuojamas pelno mokestis
jei kas zinot papasakykit koki procenta sudaro tas mokestis

Dabar ir nuo pirmos masinos imamas 15% mokestis nuo pardavimo sumos

Priklauso kokia masina parduodi, uz kiek… Regitroj tepasakys zmoniskai.
Kazkaip negirdeta, kad zmogus nebegali masinos parduot be mokesciu?

Kaip suprast kokia masina ir uz kiek ??? Apakęs Jei mokestis yra imamas nuo pardavimo sumos, o ne nuo masinos markes ir etc.

o tai ka nebegalima rasyt tarkim tu 300Lt uz masina, kad mokesciu tu nereiketu moket?

Gali rasyt tuos 300, paskaiciuok kiek bus 15% nuo tu 300 ir bus aisku kiek turesi moket.

P.S. As rasiau 100 Lt. ir palikau 15 Lt. ( 15% )

Bent dar pernai jei masina virs 7-10 metu, pasakai kad perki uz 100$- taip ir uzraso. Negi jie dabar expertize darys?
Jei masina brangi, mokesciai seniai buvo- girdejau, kaip uz gera masina derejosi kokia kaina uzrasyt…

Nezinau, kaip ten Lietuvoje, ar parduodamas koky 97 MB 320 E gali parashyti 100 lt…Apakęs Nes pvz shtatuose tai kai savo 1990 Nissana 240 registravau, tai DMV (MZP) labai ilgai knygose ir popieriuose knisosi, mat ash buvau parashes 375 $ kaina (uz tiek ir pirkau)… Ieshojo rinkos vertes, nes mano, kad noriu valstybe su mokesciais apmauti Cha cha rba gal gali kaip dovana apiforminti. Kitas variantas - masina perrasyti kieno kito vardu ir tas kitas arba kita tegu ja parduoda kaip savo pirma masina… Mirkt

man irgi atrodo kad dabar pradejo vertinti pagal rinkos verteTaip

Lietuvoj irgi taip moka:
Draugas buta pirko, uz 11000$ tada- notare niekaip nenorejo rasyt tokios kainos, atseit maziausiai 17000$+ turto deklaracija priklausoApakęs (Tokiu kainu isvis nebuvo!)
Na taip, juk notares uzdarbis tada tiesiogiai priklause nuo apiforminto turto kainosBlogai

Nezinau kaip ten del labai brangiu auto, bet buvo varijantas kad priekaba "ZUBRIONOK" pardave uz 10 000 Lt. ( dokumentuose ) ir visiems buvo px. Nes tai skaitosi deklaruoti pinigai, ir matyt zmogeliui toks varijantas buvo priimtiniausiais

Taip, teisingai… Jei turi personaline ymone, ar esi koko UAB`o vadovas tai labai paprastas budas “ishplauti” pinigus, uz tai sumokant tik 15% ju vertes Mirkt… Zhmones gudrauja kaip moka kad tik valstybe apip…st

valstybe irgi nepescia Šypsena Preitais metais buvo 10% mokestis nuo antros parduotos auto per metus, o siemet jau 15% nuo pirmos, gal nuo antros parduotos dar daugiau lups Liūdnas

man taip buvo,nuvejom mes i komisa,pasakem kaip cia maziau moketi?Drovusivertinau masina 50lt ir sumokejau mokescius 7lt su centais ir viskasJuokiasiCha cha

siaip kiek kalbejau su buhaltere vienos imones, tai ji man aiskino, kad galima 1 auto per 3 metus parduoti be mokesciu valstybei.
Ar tai tikra tiesa garantuoti negaliu

P.S. cia tas isigaliojo nuo naujuju metu

Pritariu Gerai