Kas zino apie BMW 316

Kas zino apie BMW 316

schudas paskutinis nekichk nagu nera trauku ir smirda smirda smirda smirda ir biza kaip schuda eda jau zopel geriau

Patikekit, turiu 318i 88 metu, tai galios pakankamai kaip tokiam varikliukui.Pvz OOOO 1.8 turi 90AG, mazda 2.0 irgi 90AG. Idetos pas mane dujos, tai mieste dabar pasikeitus membranas reduktoriaus apie 11.5, uzhmiesti jei varai 130-140 apie 11.5, jei 90km/h-apie 9ltr. O eina tai tikrai normaliai,Mks gali paliudyti. Shiaip paskutiniu metu vazhineju su 530, tai mieste duju 15-16, uzhmiesi apie 13-14, zhiurint kaip vazhiuosi. Ir chia vazhinejant tikrai ne kaip pensininkuiŠypsena

Pritariu makui Šypsena giedriaus masiniukas tai ojojoj :wink: traukia kaip reikalas… uztat ir bendzo nemazai ryja. bet aparatas vezantis Šypsena

Nu tas bicas tai ne medinis - daro tai jis ojojoi, sakyt nereikia, auskines rankas turi, jai ka - parekomenduosiu…Šypsena Šypsena
aishku megsta bishky gazo paspaust…ne pencininkas gi - laiko mieste 3500 - 4500…

Tik man ydomu kaip tu nepatingejai prisikasti iki vasario menesio temos…cia tai ydomu…Šypsena Šypsena Šypsena Šypsena Šypsena Šypsena

2 Makavelli
Hmm na nezhinau, pas ji tikraij kazhkas ne taip, kelintu metu ten tas 325? Nes pas mane 525 84 metu, nu patikek mieste tikrai ish 15 neishlipu net ir zhiema, nes per diena vidutinishkai apie 50 km isheina. Nesakau kad labaij ash su ja ardausi, bet kartais paspaudzhiu. Na tikraij zhinok mieste 14 - 15, uzhmiesty 10-11 ne daugiau. O 5-tuko mase juk ant 300 kg didesne, nors shiaip tai nezhinau ash tiksliai vieno dalyko, ar ant 325iX atsijungia 4x4 ar nea, nes tas irgi sanaudu priduoda. nes dar vienas gyvas pavizdys - kaimyno 325 87 metu, uzhmiestis 9-10, mieste 13-14. tai vat tokios pas mane zhinios Šypsena

Jau geriau 318i, jei shneka eina apie 1988-91 metu mashinas.Turiu tokia,tai shiaip nesigailiu, bet dabar tai pirkchiau 325, nes ryja tik shiek tiek daugiau(mano mieste ryja 12-13, trasoj 120-130 vazhiuojant apie 10), kiek zhinau tai 325 tik kokiui litru kitu daugiau ryja.

To sigis:
iš pirmos žinutės jau kažką idiotais vadini. Taip nori išsikovot vietą po saule? Atmink čia žmonės susirinko pailsėt, padiskutuot, o ne skaityt kvailus išsišokimus. Juo labiau dar neaišku ar pats nesi toks? Pamatysim tai vėliau.
Nelabai gerai supratau ką ten supaisei, bet teigi, kad vietoj įpurškimo uždėjus karbiuratorių sumažėja kubatūra? Koks ten kodinis pavadinimas? Ar tu bent žinai kas yra variklio kubatūra? Tai gal tie bmw 316 kur buvo maždaug prieš metus lošiami už kalnapilio kamštelius buvo su karbiuratoriais? Ir su kodiniu pavadinimu?

Nu, nesu BM specasm, bet turiu mashinu duomenis, ir pas 316 stovi 1569 ccm variklis, isspaudziantis 73 kW/100 AJ. bet jau su tokiu varikliuku tai tik pencininkam vazinet. Nors kita vertus, su dabartinem benzo kainom reikia tureti nemazas pajamas kad pilti benza i koki nors 325 iX arba 535. Klasiokas buves turi 325iX, taui jidrishtvajuraz. Traukia tai labai gerai, bet benza kūrena dar gerew. Mieste be 15-16 litrų niekaip neapsisuxi, o ziema tai ir 17-18 ryja. Ir nepasakysi kad pas ji lauzas - bicas pac Krastoj shaltkalviu 4 metus dirbes, kapitalke pasidares, viskjas pas ji O.K.

Kaip pasake Time Magazine kinoapzvalgininkas - “Sentimentalumas irgi yra savotiskos rusies fasizmas, atimantis is musu galimybe nuspresti savaip ir atbukinantis morale. Tam butina priesintis ir “Life is Beautiful” yra gera vieta ta pradeti.” O kad tai holivudinis meshlas pagalvojau del to, kad visus apdovanojumus ans pelne anapus balos.

labai liudnas filmas

EinaNa, pritariu, net labai ryshkiai parodyta tevo meile sunui… labai fainas filmukas

priminsiu jei kas primirso- tas filmas italu o ne holivudo pastatytas. Ir siuo atveju zydai tikrai ne prie ko- yra juk bendrazmogiski dalykai…(patikekit tikrai nesu zydu gerbejas)

ir as ji ziurejau ir sutinku su Martynuko nuomone Aš nekaltas

Ten pavaizduotas farsas ir tai yra ne filmas,o eilinis holivudinis meshlas, tuo paciu sulendant zydams i uzpakali. padlaiziai. Blogai

Tas filmas man paliko turbut didziausia ispudi

Cha cha grazus tas gyvenimas. Man ju seimynele tokia nuostabi, ypac sitoje nuotraukoje Graži

jo, filmas is tu, kuriu neuzmirstu. as tai asarojau ziuredamas ir stengiausi apsimesti, kad akinius valausi tuo metu Cha cha

geras filmas… Aš nekaltasvos Liūdna ziuredama… et, gyvenimas yra grazus Šypsena

čia iš “gyvenimas yra gražus” - labai mielo ir gražaus filmo Cha cha