Kas yra gejus ? Dievo nuskriaustas ar sheip trenktas ?

Kas yra gejus ? Dievo nuskriaustas ar sheip trenktas ?

Kaip yra nezinau,gal trenktas ir nuskriaustas,o gal ir ne.Svarbiausia as nesu gejus,o kiti kaip sau nori,man iki ju jokio darbo.

gamtos klaida o gamtoje klaidingi variantai pashalinami:arba greit mirsta patys arba jiems padeda(suvalgo)Aš nekaltas

Siaip tai as pries gejus nieko neturiu. As ju nelieciu ir jie manes neliecia. Siaip as ir pazinojau geju, bet jis buvo kaip normalus bicas. Gali net pasakyti kad gejai yra labai geri draugai(Bent jau merginoms).
Šypsena

nuskriaustas

Kokia tolerancija,. jie gi ligoniai, juos reikia gydyti, nes kitaip ir pas mus(Lietuvoje) leis iteisinti "seima" o paskui dar ir vaikus isivaikinti ir augs vaikai su dviem "tetem" is kuriu viena mama, blin nesamone Piktas

MORDOR rašė:

Kokia tolerancija,. jie gi ligoniai, juos reikia gydyti, nes kitaip ir pas mus(Lietuvoje) leis iteisinti "seima" o paskui dar ir vaikus isivaikinti ir augs vaikai su dviem "tetem" is kuriu viena mama, blin nesamone Piktas

o kodel man tai turetu rupeti… as nesikisu i kitu asmeninius gyvenimus… ti****as lietuviskas bruozas… koks skirtumas kas tu svarbu kad zmogus… ir beje pazystu viena geju- jis lygiai tox pats kaip tu ir as tik kad traukia ji vyrai… nesakau kad tai yra gerai ir t.t. met tai galima toleruoti…

Ne LAbai ribotai mastot!!! O be to… gal tai privatus reikalas. Niekas nelenda i jusu intymu gyvenima, tai nelyskit ir jus!Taip Beje, nemaisykit geju su transeksualais ir transvestitais!!! t.y tais kurie jauciasi moterimis ir rengiasi kaip moterys! Daugelio blogas poziuris i gejus yra todel, kad gerai ju nepazysta. Man paciam nepatinka pamaivos ir issidirbinetojai, bet yra juk tokie kurie visai priimtini. Ech jus, tolerancijos neturit jokios

Na ar gali juos palikti ramybej ka? Kietas

tegu daro jie ka nori, bet leisti jiems isivaikinti vaikus, tai jau virs visko!!

tu jei gad abejoji

cia kas per nigeriu paradas?