Kas ten shyla ?

Kas ten shyla ?

Pastebejau toki dalyka - pasivazinejus su mashina ir ishtraukus ish spyneles uzvedimo rakteli, jis buna shiltas. Na ne karshtas, bet vis tiek shiltesnis, negu kiti metaliniai objektai salone. Ar tai normalu, ar mano ratai jau kesinasi uzsidegti Baisu ?

Matau zmogus neturi ka veikti kaip tik raktelio temperatura tikrintNekaltas

Gal paprasciausiai salia yra kokia spyneles apsvietimo lempute ir uzkaitina at rakta. Arba per greit rakta istrauki, kad nuo trinties uzkaista Cha cha

na gal kur trumpina biski ir shyla spynele, o akumas neishsikraudineja?

JuokiasiGerai

Suprantu visu nora papokshtauti Gerai, bet jeigu ten yra kox trumpinimas tai gali visai nelinksmai baigtis. Todel butu idomu ishgirsti ne tik linksmu, bet ir protingu minciu.
P.S. Akumo ishsikrovimo nepastebeta. Bent jau tokio, kad kiltu problemos su uzvedimu ar pan.

Blogas kontaktas spyneles fyshkeje greiciausiai, teks ardyti ir ziuret kuris laidas “silciausias”. O jei delsi prasides ivairios “pasekmes”…Mirkt

O kaista visada ar tik pvz. su sviesom ilgiau pavaziavus?

Del shviesu tai dar reikes ziureti, ar yra kokia priklausomybe. O apie kokias pasekmes shneki ?

turetu silti,jei syla reiskiasi gyva autoCha cha

LiuudnasŠypsena
O jei rimtai tai, kas kaista turi tendencija apangleti, t.y.
netekti kontakto, ko pasekoje liksi be degimo, t.y. sustosi
viena karta viduri gatves.
Taigi atsiardyk is apacios iki spyneles ir palankstyk ateinancius/iseinancius laidus, is kart pajusi pas kuri izoliacija elastinga pas kuri sukietejus.

visu pirma reikia patikrinti spynos kontaktine grupe, o po to Niekshelis teisus, ieskoti kaistancio laido

Tas tai taip, tik neigudusiam "pasileisti" (o po to dar ir surinkti)spynele bus sunku…

stenkis rakta letai traukineti ish spyneles ir i spinele, bo jei pradesi shumacheriaut, tai baiksis kaip buratinui besimasturbuojant… uzsidegsi… veziokis AlusAlusAlus uzgesinimui bus.

Siaip tai nejuokingas dalykas. Man paciam auto bevaziuojant buvo uzsidegus (Audi 80), tad supleshkejo visa instaliacija po kapotu. Liūdnas Atsargiai su tuom tikrink instaliacija!!! ir kuo greiciau !!!

Bet shiaip jau kaistant kazkam visu pirma turetu kox nors saugiklis atsisakyti, o ne mashina uzsidegti. Ar ne, moovi ?

atamenu kai dar vazinejau su mokomuoju golfu dyzeliu… as paprastai vaziuodavau vakare, paskutinis is grupes. tai kas ten per uzkaitimas budavo jpskmt… visa beveik panele, vairo kazkur kolonele, degimo spyneles metalines dalys tai isvis ziauriai (sto pudov kelis kartus buvau naga nudeges). instruktorius sakydavo kad nuo peciuko, bet tiek tikrai negaledavo uzkaisti… tiesa tas golfas dar ir dabar kartais matau vazineja sveikas, nesudegesCha cha bet uzsidegs kada nors…

Tewukas vaziuoja su ford transit ziuri ko taip plosmate smytda o gi raktas issilyde nu ta plosmase,poto spinele uzsidege ,ir vos panele nesudege Liūdnas ,viskas ivyko del spyneleje k0ntakto trumpinimo.

Nebutinai. Man buvo toks atvejis, kai saugiklio lizdas apsilyde paciam saugikliui neperdegant… Saugiklio parametrai atitiko schemai.

zaborek, ir kaip pats sau paaishkinai toki atveji ?