Kas taps NBA metu naujoku?

Kas taps NBA metu naujoku?

Siu metu NBA draftai, mano manymu, kaip niekad yra gausus busimu krepsinio zvaigzdziu. Jaunieji LeBronas Jamesa ir Darko Milicicius, bei NCAA cempionato naudingiausias zaidejas Carmelo Anthony, bei dar nemazai perspektyviu krepsininku papilde NBA klubus, kaip manot katras taps metu naujoku??????
Mano nuomone, tai geriausias si zezona turetu buti Žvaigždė Carmelo Anthony Žvaigždė, visgi ir priessezoninese rungtynese jis zaidzia puikiai Taip
Rasykit savo nuomone ir kandidatus

MANO nuomone visai gerai pasirodydavo ir manau yra vienas ish didzewsiu kandidatu gauti sita apdovanojima yra DARIUS songaila LabasKava

Nenoriu pasirodyti kaip ne patriotas, bet galiu pasakyt, kad kai prades zaisti KINGS su Weberiu, tai DI nelabai ir matys to zaidimo (na nebent per trefkes) Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

carmelo anthony
jauciu kad jis taps metu naujokuNekaltas
rimtas vyras

Nu manau, kad as…Cha cha

Marcus Banks,Chris Bosh,Carmelo Anthony,Lebron James,D.Wade…5 kandidatai,manau kad kazkuris is siu ir taps…jeigu susiaurinus kandidatu rata,tai butu Wade bei Anthony,jie ikisezoninese varzybose man paliko gereausia yspudi…Gerai…na bet…ziuresim…Taip

na manyciau Dwyane Wade arba Carmelo Anthony bet kaip bus pamatysim ateity Nekaltas

jo joŠypsena

pakolkas saniai zaidzia carmelo, juolab, kad ir komanda man rodos gali si sezona gal neprastai suzaisti ir toli nueiti (bent jau iki atkrintamuju). kas del kitu sunku pasakyti Nekaltas

Ką nors konkretesnio bus galima pasakyti tik pamačius kelias TV transliacijas su naujokų žaidimu Nekaltas

O kol kas galima beveik drąsiai teigti, kad geriausiu naujoku tikrai netaps Darko Milicic Taip bo Detroitas iš jo nesitiki pirmam sezone nieko … Visiškai kitas vaizdas yra pas praėjusio sezono outsider’ius Cleveland, Denver ir Miami : čia iš naujokų tikimasi gelbėtojų vaidmens ir bus daug šansų jiems pasireikšti. Todėl manau, kad Rookie of The Year bus vienas iš trijų : LJ ( nors tuom netikiu Ne ), Dwyane Wade ( įmanomas variantas Nekaltas ) arba Carmelo Anthony ( tikriausiai būtent jis ir bus !!! )

Aišku norėtųsi kad būtų Songaila Cha chaJuokiasi

Na kad ne lebronas tai cia tikrai, nes bent jau kol kas jis nesuzibejo. Mano nuomone turbut sutaps su visu, kad tai bus carmelo Taip

o Songailai tai jokiu sansu Šypsena

Susimetam byshki $, nusamdom pora killeriu, kurie paguldytu Webberi (ar dar ka nors jei reikia), ir tada Songailai kelias atviras ir be kliuciu Cha chaCha chaCha cha

tikrai ne Lebromas ir ne Milicius…gal; boshas gal carmelo

lebronas james yra pagrindinis kandidatas ,nes visi ji amerikoje vertina!!! beto jis is naujoku zais daugiausia laiko zais nes jis tures imtis lyderio vaidmens!tai 89%kad lebronas bus tuo naudingiauiu!! aisq gali ir kiti kaip milicius nustebinti!!!reiktu nenuvertinti ir songailos nes jis dar turi menesi isitvirtinti komandoje(sergant weberiui ir kitiem)!!!Mirkt

Žvaigždė Carmelo Anthony Žvaigždė manyceu Nekaltas

G

daugelis cia sake, kad LeBron James negali buti geriausiu naujoku, kaip sakew viska pamatysim ateity Nekaltas neverta buvo taip zemint LeBrono paziurekit pirmosios rungtynes o jau 25 taskai ir 9 perdavimai be to ir taiklumas neblogas 12-20 Nekaltas
Geriausiu naujoku gali tapti kazkas is shiu zaideju kurie ir prieshsezoninese rungtynese visai neblogai pasirode Nekaltas
LeBron James
Carmelo Anthony
Dwyane Wade
T.J. Ford
Chris Bosh
Jarvis Hayes