kas tai yra muzika?

kas tai yra muzika?

ar esi vienos ar keleto grupiu didziulis fanas? klausaisi ta pati ir ta pati? gerbi atlikejus mylimos grupes, ar tiesiog dainininka? na valio tada tau! bet ka tau ta muzika suteikia? ar tu kausaisi jos kai jautiesi esas bedugneje? kas yra muzika? muzika? hmmmm pasiklausius negi gera pasidarytu? argi? muzika? nu tai tik siaip faina paklausyti, bet , kad padetu? nemanau…
na as cia tik tarp kitko parasiau… man muzika reiskia labai daug. as neesu pakvaisusi ne del vieno atlikejo ar grupes. kartais nefaina kazkaip, yra draugu, kurie tiesiog persekioja kiekviena savo dievaiciu zingsni ir gaudo kiekviena zodi (perkeltine prasme),pagalvoju, kodel as neesu pasinesusi ne i viena grupe? gal nezinau ko noriu? na as esu nuotaikos zmogutis,o tai reiskia kad man siandien gali patikti Linkin Park, Metallica, Nirvana, Sublime , bet rytoj man sios grupes absoliuciai nepatiks, noresiu klausytis Britney Spears, N-Sync, Backstreet Boys.ka klausausi kokia diena man priklauso nuo to kaip jauciuosi, as ir Vivaldi megstu, ir man nera geda pasakyti kad Britney, ar N-Sync man patinka, todel kad giliai sirdyje daug kams jie patinka, bet tiesiog to nenoti pripazinti nes tai nera "cool" imidzas. geda jums turetu buti, tai reiskia is dalies gedijates kas esate ir ka megstate, na nieko nesakau jei tikrai nepatinka, tai valio, bet jei patinka ir draugu tarpe tvirtini kad ne, o paskui uz kampo pasislepes izzitrauke cd pleiri ir brangini kiekviena minute praleides su Britney ar N-sync, tada juoktis is save galite. Blogai
kas tau muzika yra? siaip laiko prastumimas?

Drum+BassTaipGerai.
sorry kad pertraukiau…Cha cha

niu man asmeniskai ta britney ar kazkas panasaus tai ne muzikaBlogai…aisku jus klausykite ka norit man netrukdo o man muzika reiskia labaij daug…muzika tai yra kazkas nerealaus be ko butu labai sunku…

gera tema Mirkt
tik nemanau kad buvo labai tinkamas pavyzdys apie britny. galima buvo viska pateikti abstrakchiai, nepavadinant atlikeju.
na, tai nesvarbu. svarbu muzika.
man irgi muzika reishkia daug, ir ash irgi esu nuotaikos verge. ir taip turbut visi daro, kurie klauso tai, kas jiems ishtikruju patinka. vienintelis skirtumas, kad per daugiau nei pora metu, man nebuvo uzhejus popsishka nuotaika. labiausiai megstu muzika be zhodziu, be konkrechiu stulpeliu ar eiluchiu. tokioje muzikoje kone viska, ko reikia susikuriu pati.
beje, norechiau atsakyti i temos kurejos klausima. VISADA klausau ko noriu, ir nebijau to pasakyti sau, ar kitiems Mirkt

as nezinau ir i si klausima niekad neatsakysiu per sudetinga aukstosios materijos persipinusios filosofijos Cha cha Liežuvis

Intelektualams… Cha cha

Ignoruoju

Klausaus rusishko popso Gerai, bumciku Kietas

o kas tai yra gyvenimas?.. o kur jo prasme?

muzika yra muzika, mano 2 metu dukterecia dar
ne kazin ka moka/supranta, bet nesamoningai
[tubut] puola sokt, kraipytis i ritma, vos muzika
isgirdus, va jums ir reiksme - Antgamtiska. sielos dalykai Cha cha

mane tam tikra muzika, tiesa sakant, vercia labai idomiai
jaustis, geraja prasme cia. kaip niekas kitas. bet cia
neapibudinsi zodziais. kas tie zodziai… pilki ir bereiksmiai…
Cha cha Mirkt px

.muzika valdo musu kunus,
musu sielas
nuotaika…
mus-)

[quote]fėjuška rašė:
Klausaus rusishko popso, bumciku
[/quote]

[quote]…


…NO.COMMENTS…



[/quote]

O siaip muzika man:

  • Laisvalaikis
  • Pomegis
  • Hobis
  • Gyvenimas

man muziak istikruju daug ka reiskia… kartais ji nunesa i senus laikus, prisiminimus… kartais tie atsiminimai buna liudi, kartais labaj linksmi… kartais uzgirti kokia dajna ir ji tave "veza"… kartais sedi ir kajfuoji… kartais ji tave privercia pajudinti savo kuna… negaliu klausyti tu atlikeju kurie man nepatinka… nes kaj uzgirstu kazkajp susinervinu, nors ir nera del ko… kad ir pvz. mango dajna "alyvos" dazniausiai as jos negaliu pakest… mane ji nervina Piktas, o kartais visaj smagu buna paklausyti… nzn nuo ko taj priklauso… Nekaltas

Muzika tai gyvenimas

…Just breathe…

muzika is kitos puses yra mokslas akizum kiles i senu senoves Cha cha

Kažkada Senelis Šaltis klausė: o kas yra vasara?

Kažkodėl panašus klausimas Laimingas Visomis prasmėmis.

Ten buvo mineta, kad muzika nieko nepadeda. Netiesa, man ji padeda. Bet kada uzsidejes ramia muzika pasijauciu ramiau. Taciau kartais norisi, kad net pats negirdeciau savo minciu ir uzsidedu muzika visu garsu. Pagal nuotaika ir muzika. Ir ji tikrai padeda.