Kas ta boba?


Kas ta boba?

Klausimas ne apie ta kur su hunt’u stovi

Aš už Max’ą Taip

pakeite šių metų reglamentą spec. i Redbull pusę Mercu nenaudai, nes jautė ,kad žmonėm atsibodo Mercu ir Liuses dominavimas ir kitų metų jau laukti negalima nes dar praras žiūrovų. Tai čia jei Max ims cempa tai toks biski dirbtinis gaunasi…

O kas tas pingvinas dešinėje?

Stulpai - buvo laikai, kai Audi su gvadro DTM neleido važiuot, nes vorsprung dur technik. Irgi panašiai Cha cha

Robis - ten turbut kokio dyzelinio nisano vadeliotojas…

Kad ir koks Linksmybės klounas, bet vakar onboardus ziurint HAM ir VER - abu kitam lygi vaziuoja, grazu ziuret. Aisku, masinos abieju kaip ant begiu palyginus su Ferrari ar kitais midfield (isskyrus Mclaren), bet VER 3 ratai po 1pit ir HAM tempas kai vijosi pries 2PIT buvo auksciausia klase.

atsuko 210kw ir 650nm sakau ne per daug? uztikrino, kad normaliai.

Svarbiausia - užtikrino Gerai Cha cha

nu tipo ne pirna ta avdiucha tokia, visos dar vaziuoja ir po 6 metu Cha cha

Ir kaip? Raketa?

man pliusas kitame, kad normaliai vaziuojant civiliskai kazkaip viskas zymiai komfortiskiau.

bet klausiau tai ne to Cha cha

Jei normalioj vietoj darei, tai suka visada iki leistinų maksimalių skaičių, tai tokio kaip 'per daug’ neturi būt Šypsena

nakcius per apklausas iprates nuslyst nuo klausimu Nekaltas Ratata ar ne?

Man ir atsuko 480kw ir 900+nm,ir sestad velokai vakare i moletu/rieses puse macan"as turbo,pats spaust mane pradejo is galo,tai is eigos pirmas bandymas,sekantis nuo vynotekos sviesoforo,net neidomu buvo Cha cha

Tai gal macanas nelianGtyniavo ? Cha cha

tai kad nevažiuoja tas macanas, **** jį ir X4M, ir GLC63AMG

Kvatre, db ne blogiau nei kadilakas buvo Cha cha tas is vietos del litru jegos turejo, o toliau del apsuku benziniu. dingo man didziausia parke, nes dyzelis tai slege mane. sita irgi tipo 'trauke’, bet trauke taip penciniskai vaziuojant. uzmesk biski kokso, ir labai greit issikvepdavo, o ir apsuku ner. db kaip nuo pradzios, taip iki galo ir sukasi, nepridusta i pabaiga. neber to ispudzio, kad 'ant 20% gazo pedalo, 80% tiagos’. is vietos iki 200 bandziau, tai neblogai begejasi. seniau trasoj jau truko jai jegos.