Kas sveikiau - degtine ar narkotikai?

Kas sveikiau - degtine ar narkotikai?

jap Šypsena

DJ_****sva:

nuuuuuuuuuuuuuuuu, 4 dienos Šypsena cia tu kokius bandymus darei ar cia naudojimo instrukcijoje perskaitei?
nuo to *****o alkoholio nei kiek nemaziau ***ova buna. ir tikrai visa savaite jauties kaip pervaziuotas, aisku cia kaip kam.
cia ir taip pasakei nuo narkotiku 4 dienos. 4 dienos ir nei maziau nei daugiau Šypsena juokinga.
pries 2000 sutikima buvom gerai uzsimete amfos, bet tikrai daug. gerai paselom, jausmas nuostabus. bemiege naktis… nauju isvakares , vel uzsimete. viskas but buve gerai bet pana sugadino nuotaika ( bet cia ne esme). po nauju dar naktis be miego, po to diena miegojau. dar kita diena prastokai jauciaus , bet man viskas del to kad as nevalgau , prapuola visiskai apetitas, tai duoda man per skrandi. vienu zodziu toki ir athodai, bet cia jau buvo TOP.
siaip buve tokiu pakvailiojimu viena nakti ( kaip techno valentinas), po kuriu kita diena prastai jauties, bet dabar kai tokiu neprotingu doziu neusimeti tai viskas oki, kita diena jokiu athodu. netgi nakti miegi.
aisku cia dar ir tie statai … nera cia tikslo gerai uzsimest, nes visas veiksmas baigias 2 nakties, po to viskas uztyla. lietuvoj buvo kiek geriau - gali varyt iki 8 ryto. buvo geri laikai…

ir man tikrai alkoholis yra sss. cia tai nors pasilinksmini savu protu. o kad yra negerai tai cia kaip ir viskas… yra kenksminga kvepuot uztersta ora … bet kvepuojam.
gyvenam viena kart, taip kad galim kai ka pabandyt.

ir nelabai galiu but prisigerusiu kompanijose, nebent gerai pazystu tuos zmones, ir zinau kokie jie buna.

jus pirma pabandykit amfos, ar bent ext, tada reiskit savo nuomone. man net nelabai asocijuojasi su terminu narkotikai , bet ne kas kita tai ir yra

Spresk pac:
Nuo degtines atxodai buna viena diena, o narkotiku(ishskyrus zhole) - keturias.

2Zajoba
ash amfos jau seniai nenaudoju…man amfa tas pats kas alkoholikui alus
:slight_smile: :slight_smile: : ):slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
cia bajeriukas( paaiskinimas tiem kuriu humoro jausmelis sutrikes)
:slight_smile:
:slight_smile: :slight_smile:
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2 esmis
dabar nezinau , bet jei reikia , galiu suzinot :slight_smile:

Karolis rašė:

Jau geriau prisigert iki apsishikimo, nei uzhsimest kaifo

• joo, shitaip uzhmestum kaifo kitiems… :wink:
    Alus

riaikia uzsimes kaifo ir vodiara uzsigert…wo tai wezha!!! iki priimamojo skyriaus…
daug kas yra blogai…kava ir ta …
narkotikai manau greiciau y kapus nuvarys…ir dar AIDS gali pasigautBlogai

Chia manau kartu klausimas. va dabartinej pik zholes ar amfetamino duok. O tiems kurie jaunystes metus su alkoholiu praleido to brudo per prievarta neikishi. Va susitinku koki sena draugeli Šypsena degtineles pagurkshnojai apie aukshtas materijas pablevyzgojam. O chia prisitashchylina narkatos ir slankiaja stikliniu zhvilgsniu spoksodami. nej linsminasi nej bendrauja Blogai

Visox brudas yra sux zmogaus organizmui bet geriau tai alkoholis ir gerkit pskites nes viena karta tik gyvenate…vo tiap

Degtine ir tabakas taip pat yra narkotikai! o kaip kas svaiginasi cia jau ju reikalas. Skirtumas tame kad vieni tai daro legaliai kiti ne ir juos uz tai krusa. O tie kas prekiauja tuo nelegalai nemoka mokesciu. Negali sukontroliuoti apmokestink ir legalizuok.

Pritariu REMSCHIUI niekas nera gerai. Be abejones narkotikai yra blogiausia. :wink:

O nuo kada sveikiau?

Shmeizhtas! Cha cha Du kartus gavau ish zhaliu kulipku - kuriu musishkiai, beje, neturejo! Liežuvis

Zrek kaip biaurybe ishdidziai i fotika ziuri Cha chaMatyt ne karta spejo Mamuta zamocit Mirkt

Mamutas jau pasiduoda Cha cha

Ago nori mamuta nusauti Liežuvis Cha cha

Niamyrtynga OXIO shypsena (a la Bado)… Cha cha

geras dalykas tas dazhasvydis…