Kas supranta elektra? Kaip zhinoti, kada...

Kas supranta elektra? Kaip zhinoti, kada…

Kada kazhkas sodina akuma. Tox atvejis - krauna lyg ir normaliai. Super daug energijos sunaudojanchiu magu, arbatinuku ir kt. lyg ir nera. Tik signalizacija - bet jeigu palikchiau mashina savaitem dviem [net ir vasara] tai po tu dvieju savaichiu mashinos ne tik kad neuzhveschiau, bet ish viso 0. Akumas naujas. Moralas - kazhkas nusodina akuma. Kaip suzhinoti kas jy sodina ir… kaip pamatuoti… Ar neymanoma? Help… patarimo…

ilgas ir nuobodus darbas kol randi defektus, pirmiausia niekada nepalikinek ijungtu prietaisu langu apshildymas ventiliatorius ir kiti, nes pas mane ta pati problema buvo trumpino ventiliatoriaus jungiklis, palieki ijungta o jis ir ima srove pastoviai, taip i kapus gera akuma nuvariau Liūdnas, taip pat vertetu patikrinti ar gerai akuma krauna, nes visko pasitaiko tai generatoriaus shepeteliai nusideveje tai dar kas nors.
taigi pasiimi testeri ir eini per visus prietaisus junginedamas ir tikrindams ar sroves neima

xe xe linkiu kad tu prietaisu butu kuo maziauCha cha

pas mane tai atvirksciai - pastovejus masinai akumas atsigauna truputi, o vaziuojant sesta. Kaltas generatoriaus sroves lyginimo tiltelis, nes buvau perlitaves angliukus ir nepadejo.
Tavo atveju gali sodinti signa, jei iki jos idejimo viskas budavo tvarkoj.

Mh… mane sudomino tas variantas apie prietaisu tikrinima kurie "vagia" elektra… Jei netingit parashykit smulkesne info apie matavimo technologija - nereix pachiam savos kurti. [tipo ant ko matuoti ant V ant A ar… - chia vadinasi 4 metai VGTU - nieko neatsimenu apie elektrichestvo). Laimingas

su ampermetru kiek susalusios smegenys prisimena (jei klystu pataisykit), jungem tiesiai prie akumo ir tikrinom viska ish eiles

TaipAha,ir man taip buvo.Priežastis-pastoviai šviečianti bagažinės apšvietimo lemputė dėl suloožusio jungikliuko(bagažinėj)

pabandyk magą išėmęs palikt mašiną. Vienam buvo tokia pati bėda, nuvarė pas elektrikus, tie viską patikrino ir pamatė kad magas sodina akumą. Dabar kai magas išimtas viskas zjb, akumas nesėda be reikalo…

pradziai atjunges + klema prijunk nuosekliai testeri kad matuotu
srove amperais. tipo vienas laidas prie + akumo kontakto o kitas
prie +klemos galo. ir jei rodo nors kiek reiskias sodina kazkas akuma.
o paskui jau ieskok kur kas dega, kur kokia izoliazija pazeista
ar jungiklis parejes. pabandyk po viena isjunginet ir matuok vis
ta srove akumo. cia paprasciausias variantas jei visai jau nieko nerauki
o jei rauki tai lupk apsyvkes lysk i laidus ir matuok viska padriat.

pas tevuka maskvyciuj niekas nieko nesodina nes nieko nera jokiu prietaisu net shildymas - ilipi ir puti garus i langa o tai mashinaJuokiasi

Jaigu jautri signalizacija ir daznai "rekia" tai ir ji gaji iskraut akuma visai neblogai

tik nematuok sroves ijunges motoraCha cha
nejunk ampermetro tiesiai prie akumo klemu(lygiagreciai) - tik nuosekliai

Pas mane mazgotej nesenei netycia atradau kur "bega" elektros energija.
O gi kiek laiko turu auto taip niekad ir nekilo mintis ko dega tokia viena lempute, maniau prie signalizacijos cia. Pasirodo te informacija kad priekaba prikabinta, na kad fizke naudojama. Tai blin, isisardau as ja tai viskas aisku, biski laidai lieciasi kur nenada. Daba viskas ok. O pries tai savaite gal dvi garaze papuna ir nebeina uzvest. Gerai kad ziema atejo, dazniau su benzu norisi riedet.