kas sautu i zmogu?...

kas sautu i zmogu?..

nesenei nusipirkau saudykle ir dabar mastau ar galeciau saut i zmogu… saut galeciau, bet nusaut… kasnors nusautumet?..Niam niam

Jei shauni - tai pashauni,arba nushauni.Ash galechiau.

galeciau kaip nexuy kas cia tokio jau ne i 1 sovusi…LabasLabas

galechiau Taip

ziurint uz ka, bet greiciausiai galeciau

na jei reiktu Nekaltas

nu gal ir sauciau, jei sautuva tureciauCha cha

Killeriu klubasCha cha

Nu ble… ir klausimai pas tave. Visu pirma kas per saudykle ten pas tave. Jei duharikas arba 4-6mm revol. tai geriau nesauk - apsijuoksi. O jei rimtensi vamzdi turetum tai tokiu durnu klausimu tikrai nekiltu.
Siaip jei rimtas reikalas prispirtu kiekvienas manau galetu pokstelti.

Kam sauti jei galima uzdusintiKietas

BaisuKilleriai ,maniakai ,kur papuoliau???Baisu

Ne kart dar nesudrebejo ranka,nes namie laikau saviginai isduota pistoletaGeraiKietas

Cia du variantai- jei bijociau sest tai nesauciau,bet jei sio pavojaus nebutu - sauciau su malonumu (i koki neprieteliu)Juokiasi

galeciau laisvaiCha cha

as nusauciau karovyra.

a tai cia tipo einu gatve, man uzplaukia ir saunu i pirma pasitaikiusi nekalta zmogeli?

blia tik parodykit man ta bachura kur mano mobilka nupi.zdino uzvakar,tai as jo blia nesauciau…as jam su dubina galva ant bardiudo pargrioves dauzyciau kol bliamba issitaskytu aplinkui kaip raudonu dazu skardine…jobtvajumat… Piktas

O ka daug kartu teko sauditi? Ir kodel namuose pistoleta laikai? Seip tam geriau tiktu ligiavazdis sautuvas…

Visiems: patikekit! kam teko panaudoti ginkla pries zmogu tas tikrai nerasis siame forume apie tai. O siuos klausymus reiketu uzduoti sau pries perkant ginkla!

Nu kas cia yra, bet taip spontaniskai nesauciau, suplanuociau viska , kad po to jokiu problemu nebutu.